تابش: قرعه سپاهان خوب افتاد

قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان می گوید قرعه کشی از نظر من قرعه کشی خوبی بود اما باید بگویم که تیم ها خیلی با هم تفاوت ندارند ......

قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان می گوید قرعه کشی از نظر من قرعه کشی خوبی بود اما باید بگویم که تیم ها خیلی با هم تفاوت ندارند.

 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مسعود تابش پس از پایان مراسم قرعه کشی لیگ هفدهم در مقابل خبرنگاران گفت: ما خیلی مطمئن نبودیم که حتما چپاروف به تیم ما می آید. مهم هم نیست و ما آلترناتیوهای دیگری را هم در نظر گرفته بودیم و جوان های خیلی خوبی به تیم بزرگسالان ما اضافه شدند و مشکل خاصی در این مورد وجود نداشت.


او ادامه داد: قرعه کشی از نظر من قرعه کشی خوبی بود اما باید بگویم که تیم ها خیلی با هم تفاوت ندارند. 


وی در ادامه گفت: ما مشکلی با آقای کرانچار نداشتیم و همانطور که می دانید ما باشگاهی هستیم که همه چیز در آن پیش بینی شده است بودجه های مورد نیازمان را هم پیش بینی می کنیم و مسائل خاصی نداریم. 


تابش در پایان گفت: به طور دقیق نمی توانم بگویم و هنوز یارگیری مان به طور صددرصد تمام نشده و انشااله تمام شود بعد بودجه هزینه شده را بازگو خواهیم کرد. سپاهان بازیکن بزرگسال دارد و نیازی به آن صورت نداریم ولی بیشتر گزینه هایمان دو، سه بازیکن خارجی است.

تگ ها


اخبار روز سپاهان فوتبال