تابش: ما مرد روزهای سخت هستیم

تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از پیروزی این تیم برابر سایپا صحبت کرد...

مدیرعامل سپاهانی ها گفت: امروز نتیجه خوبی حاصل شد. ما تیم خوب و یکدستی داریم بالاخره در فوتبال بعضی اوقات شانس و تصادف هم موثر است.
به گزارش مدال، تابش، مدیرعامل سپاهان اصفهان پس از پیروزی این تیم برابر سایپا در میان خبرنگاران به صحبت پرداخت. او درباره نتیجه به دست آمده در این بازی گفت: خوشبختانه امروز بازیکنان با بازی خوبی که ارائه دادند توانستند به برد شیرینی دست پیدا کنند. البته شما اگر دیدارهای قبلی تیم ما را هم دیده باشید متوجه میشوید که ما در اغلب بازی ها موقعیت های گل فراوانی داریم که در برخی از دیدار ها مثل بازی امروز می توانیم از آنها استفاده کنیم.
او ادامه داد: امروز نتیجه خوبی حاصل شد. ما تیم خوب و یکدستی داریم بالاخره در فوتبال بعضی اوقات شانس و تصادف هم موثر است. بله من خوشحالم که برد خوبی به دست آوردیم و به کورس بازگشتیم و صددرصد به قهرمانی امیدوار هستم.
مدیرعامل سپاهانی ها درباره دیدار هفته آینده این تیم برابر پرسپولیس گفت: هفته آینده بازی مهمی برابر این تیم در خانه حریف داریم. پرسپولیس تیم بسیار خوبی است اما ما هم نشان دادیم مرد روزهای سخت هستیم. این بازی برای ما شش امتیازی است و به دنبال برتری در آن هستیم.
او درباره ادامه همکاری با امیر قلعه نویی گفت: من نمی دانم از کجا می گویند قلعه نویی می خواهد از تیم جدا شود. ایشان قرارداد دارند و اجازه دهید فصل تمام شود و سپس درباره آنها صحبت کنیم نه اینکه بخواهیم الان به تیم حاشیه وارد کنیم. ما فصل آینده را باآقای قلعه نویی قرارداد داریم و انشاالله می توانیم با وی ادامه دهیم.
تابش درباره پاداش به سپاهانی ها برای برتری برابر پرسپولیسی ها گفت: ما طبق آیین نامه پاداش و جریمه داریم ولی با توجه به مهم بودن این بازی ما قطعا برای برتری در آن پاداش در نظر خواهیم گرفت. ما جان پاداش کلان گذاشتن برای این دیدار را نداریم اما خب پاداش ویژه ای برای دیدار اخیر خواهیم گذاشت.
او درباره امیدواری سپاهان به رسیدن به قهرمانی گفت: ماکماکان امیدوار هستیم در بازی هفته گذشته هم یک گوجه باعث باخت ما شد. متاسفانه ناظر بازی هم که خودش در دپارتمان پست دارد اوضاع متشنج می کرد و برای یک گوجه تقاضای آتش نشانی و ... می کرد و در اوج فشار روی دروازه استقلال بازی ما شش دقیقه خوابید. بهرحال بازیکنان هم در دقایق پایانی جانب احتیاط را رعایت نکردند امیدوارم در بازی های گذشته از این گوجه ها نداشته باشیم.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران سایپا سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال