تابش: مهلتی به کی‌روش ندادیم/ کی‌روش می‌خواهد در سپاهان بماند

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد تمدید قرارداد و دلیل غیبت کی‌روش استنلی مهاجم برزیلی این تیم در تمرینات طلایی‌پوشان صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: مهلتی به کی روش نداده بودیم. ما از استنلی خواستیم که در ۴۸ ساعت تکلیف را روشن کند اما او باز هم از ما مهلت خواست تا تصمیمش را نهایی کند.
به گزارش مدال، پس از تمدید قرارداد با ولادیمیر کومان حالا مهم ترین دغدغه باشگاه سپاهان و هوادارانش تمدید قرارداد با آقای گل فصل گذشته لیگ برتر است؛ مهاجمی که طی روزهای اخیر صحبت های زیادی در مورد پیشنهاد تیم های دیگر به او شنیده شده ولی به نظر نمی سد این بازیکن در فصل پیش رو مقصدی غیر از سپاهان و اصفهان داشته باشد.

با این حال طی روزهای اخیر صحبت های زیادی در مورد این بازیکن مطرح شده و باشگاه سپاهان چند بار با اولتیماتوم به استنلی، خواهان بازگشت او به اصفهان شده است.

مدیرعامل سپاهان در گفتگو با ایمنا در اصفهان با اشار به این موضوع که فرصت 48 ساعته باشگاه به مهاجم برزیلی برای او دردسرساز شده است، در رابطه با آخرین شرایط این مهاجم برزیلی می گوید : « مهلتی به کی روش نداده بودیم. ما از استنلی خواستیم که در ۴۸ ساعت تکلیف را روشن کند اما او باز هم از ما مهلت خواست تا تصمیمش را نهایی کند. او مشکلی خانوادگی دارد که در خصوص بارداری خانمش است و در حال حاضر در برزیل به سر می‌برد. استنلی به من گفت پس از زایمان همسرم به تیم ملحق می‌شود و در برزیل هم مشغول تمرین هستم و آمادگی خود را از دست نداده‌ام. همین‌طور وی ابراز علاقه‌مندی برای ادامه همکاری با سپاهان دارد.»
 
مدیرعامل سپاهان حرف هایش را اینگونه ادامه اداه است:«  مسئله ۴۸ ساعت مهلت برای ما پیراهن عثمان شده است اما مسئله به این شکل است که به شما گفتم و در حال حاضر، روزهای آخر بارداری خانمش است و به زودی  باز خواهد گشت. قرارداد وی آماده است و اگر امضا شد، اعلام رسمی خواهیم کرد و او به اردوی ما اضافه خواهد شد. اما در حال حاضر کی روش در برزیل است و مدیر برنامه هایش نیز در برزیل به سر می‌برد اما هر دو ابراز علاقه می‌کنند که با سپاهان همکاری کنند. البته بارها گفته‌ام که سپاهان گزینه‌های دیگری هم دارد و اگر مسئله تمدید قرارداد کی روش استنلی به سرانجام نرسد به دنبال گزینه‌های دیگر خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

محسن فروزان در برزخ/ پیشنهاد دارد اما یک هفته دیگر می تواند ثبت کند

تگ ها


سپاهان مدیر عامل سپاهان مسعود تابش کیروش استنلی لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال