تابلوی تعویض، علیه رویای بزرگ دو لیورپولی جوان

چیزی نمانده بود تا رویای دو بازیکن محصول آکادمی باشگاه لیورپول برای بازی در لیگ قهرمانان به خاطر تابلوی تعویض مشکل دارد از بین برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول شب گذشته در حالی برابر میلان در سن سیرو به میدان رفت که بازی برایش تشریفاتی بود و به همین دلیل یورگن کلوپ به چند بازیکن اصلی خود استراحت داد و چندین بازیکن تیم دوم و نیز جوانان باشگاه را با تیم به ایتالیا برد.

بازی برای میلان اما حساس بود ولی در نهایت در خانه ۱-۲ شکست خورد. محمد صلاح و دیووک اوریگی گل های لیورپول را زدند تا همین برتری باعث صعود اتلتیکو به یک هشتم نهایی شود.

در میان جوانان لیورپول دو بازیکن فرصت این را پیدا کردند تا برای ثانیه هایی هم که شده در میدان حاضر شوند.

مکس وولتمن و جیمز نوریس دو بازیکنی که از خردسالی در hکادمی لیورپول حاضر هستند و محصول باشگاه محسوب می شوند، در دقایق پایانی وارد زمین شدند. نکته جالب اینکه در هنگام ورود این دو بازیکن، تابلوی تعویض مشکل داشت ولی کلوپ اصرار کرد تا هر طور شده این دو بازیکن ج,ان به زمین بروند. اتفاق که رخ داد و هر دو نیز یک بار لمس توپ داشتند تا اینکه داور سوت پایان را زد.

وولتمن فصل جاری برای تیم دوم لیورپول بازی می کند و در ۱۴ بازی توانسته سه گل بزند. او دو سال پیش نیز برای تیم زیر ۱۸ ساله های لیورپول توانسته بود ۱۳ گل بزند.

بر خلاف او اما نوریس که یک مدافع چپ است، دو سال پیش در بازی جام اتحادیه بین لیورپول و استون ویلا که تیم اول قرمزها به دلیل حضور در جام باشگاه های جهان نمی توانست در زمین حاضر باشد، در ترکیب تیم جوانان قرار گرفت و در شکست ۵-۰ از ویلا به میدان هم رفت. او فصل جاری ۱۲ بازی برای تیم دوم لیورپول انجام داده است.

تگ ها


آث میلان فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال