تاتنهام اصلا در اندازه‌های سه سال قبل نیست

هری ردنپ، سرمربی سابق تاتنهام، معتقد است که این تیم اصلا به خوبی تیم سه سال قبل نیست....

به گزارش "ورزش سه"، مائوریسیو پوچتینو که در سال ۲۰۱۴ هدایت تاتنهام را برعهده گرفت، این تیم را به یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر تبدیل کرد و با این تیم به فینال چمپیونزلیگ هم رسید اما نتایج ضعیف در رقابت های این فصل باعث شد تا این مربی آرژانتینی اخراج شود و ژوزه مورینیو جای او را بگیرد.

نتایج این تیم زیر نظر مورینیو هم تغییر چندانی نکرد و آنها به رتبه هشتم لیگ برتر سقوط کردند. ردنپ معتقد است که این تیم دیگر در اندازه های دوران اوج پوچتینو نیست و معتقد است که خیلی از بازیکنان خوب این تیم، وایت هارت لین را ترک کردند.

او به تاک اسپورت گفت:" چند سال قبل، من به تیم آنها نگاه کردم؛ وقتی که کایل واکر را در دفاع راست داشتند که واقعا فوق العاده بود؛ دنی رز در دفاع چپ. به تیم نگاه کنید؛ کریستین اریکسن بازی می کرد، موسی دمبله هم واقعا خوب بود. فکر می کردم آنها در یکی دو سال آینده قهرمان لیگ برتر می شوند.

حالا به آنها نگاه می کنم و اگر بخواهم راستش را بگویم، اصلا آنها را در نزدیکی آن روزها نمی بینم. آنها هنوز هری کین را دارند و هنوز بازیکنان خوبی دارند اما اصلا نزدیک آن روزها نیستند.

آنها دله آلی را هم دارند اما به نظر من، اصلا نزدیک جایی که سه یا چهار سال قبل بودند، نیستند؛ زمانی که زیر نظر پوچتینو، باید به جامی دست پیدا می کردند."

تگ ها


هری ردنپ موریسیو پوچتینو تاتنهام