تاتنهام با بیل مدعی قهرمانی لیگ برتر می شود

سرمربی سابق گرت بیل در تاتنهامt بازگرداندن او را به سران باشگاه لندنی توصیه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل ستاره ولزی سال ۲۰۱۳ از تاتنهام به رئال مادرید منتقل شد تا در آن زمان به گرانقیمت‌ترین فوتبالیست جهان تبدیل شود. او در ابتدا دوران موفقیت آمیزی را در این تیم سپری کرد اما در چند فصل اخیر شرایط برای او سخت شده است. بیل در حال حاضر از ترکیب رئال کنار گذاشته شده و آماده است تا از این تیم جدا شود. او در مصاحبه‌ای که اخیرا با اسکای اسپرت داشته از پیشنهاد بازگشت به لیگ برتر نیز استقبال کرد.

هری ردنپ سرمربی سابق تاتنهام معتقد است که تاتنهام و ژوزه مورینیو باید به دنبال جذب این بازیکن باشند چرا که می‌تواند بازیکنی سرنوشت ساز در ترکیب این تیم باشد.

ردنپ به روزنامه سان گفت: « اگر بیل از میان تمام مقصدهای احتمالی تصمیم به بازگشت به تاتنهام بگیرد، آنها می‌توانند به خطری جدی تبدیل شوند. هری کین، سون هیونگ مین، دله آلی و بیل واقعا خط حمله ای فوق العاده را تشکیل خواهند داد.

اگر تصمیم با من بود، هر چهار نفر را کنار هم قرار می‌دادم و فقط به تماشای بازی آنها می‌نشستم. بیل می‌تواند تاتنهام را از تیمی برای کسب سهمیه، به مدعی قهرمانی لیگ برتر انگلیس تبدیل کند. او می‌تواند همه را بالا بکشد. تاتنهام نیاز به یک بازسازی و انرژی تازه دارد و بیل می‌تواند این کار را برایشان انجام دهد.»

تگ ها


هری ردنپ گرت بیل رئال مادرید