تاتنهام حاضر نشد هازارد را با ۱۶ میلیون پوند بخرد

هری ردنپ، سرمربی سابق تاتنهام، مدعی شده که این باشگاه حاضر به پرداخت مبلغ موردنیاز برای خرید ادن هازارد نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، هازارد هنوز در انگلیس از محبوبیت بسیاری برخوردار است و بسیاری امیدوار هستند که او به لیگ این کشور برگردد تا از شرایط فاجعه‌بارش در رئال مادرید دور شود.

بسیاری نیز از این که نتوانسته‌اند در گذشته از درخشش این بازیکن بهره ببرند ابراز ناراحتی می‌کنند. هری ردنپ یکی از این افراد است که می‌گوید هازارد تنها بازیکنی است که از کار نکردن با او در طول دوران حضورش روی نیمکت تاتنهام حسرت می‌خورد.

این سرمربی سابق تاتنهام که در فاصله سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ هدایت این تیم را برعهده داشت به بی بی سی اسکاتلند می‌گوید:« جو کول وقتی در لیل بود با من تماس گرفت و گفت بازیکنی در این تیم حضور دارد که بهترین بازیکنی است که او در کنارش بازی کرده است. من می‌خواستم بازی او را ببینم و وقتی دیدم متوجه شدم که فوق العاده است.»

ردنپ اضافه کرد:« با او و مدیربرنامه‌اش در اتاق هتل دیدار کردم و او آماده بود تا به تاتنهام ملحق شود. فکر می‌کنم مبلغ موردنظر آنها در آن زمان ۱۶ میلیون یورو بود اما دنیل لوی حاضر به پرداخت آن نشد. من حاضر بودم شخصا این مبلغ را پرداخت کنم.»

هازارد در حال حاضر در اردوی تیم ملی بلژیک حضور دارد تا در دیدار برابر استونی در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به میدان برود. او در حال حاضر فرصت زیادی برای بازی در ترکیب رئال مادرید پیدا نمی‌کند و بازی برای تیم ملی کشورش می‌تواند از نظر روحی کمک بسیار خوبی برای او باشد.

تگ ها


هری ردنپ ادن هازارد رئال مادرید