تاتنهام در خصوص حضور اریکسن در رئال به اطمینان رسید

مسئولان باشگاه تاتنهام به خوبی از تمایل جدایی کریستین اریکسن و حضور در رئال مادرید آگاه است و از همین رو به جانشین او را برگزیده و هدف اصلی خود را هم انتخاب کرده است....

مسئولان باشگاه تاتنهام به خوبی از تمایل جدایی کریستین اریکسن و حضور در رئال مادرید آگاه است و از همین رو به جانشین او را برگزیده و هدف اصلی خود را هم انتخاب کرده است.

به گزارش مدال، «کریستین اریکسن» هافبک دانمارکی تاتنهام وارد سال آخر قرارداد خود با باشگاه تاتنهام شده و به نظر می‌رسد که قصد تمدید قراردادش را ندارد. او در تابستان می‌تواند به صورت رایگان لندن را ترک کند و به تیم محبوبش یعنی رئال مادرید بپیوندد.

در همین راستا رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که اسپرز برای جذب جانشینی او به تکاپو افتاده و «جیمز مدیسون» ستاره تیم لسترسیتی هدف اصلی تاتنهامی‌ها است.

به نقل از «دیلی استار» تاتنهام برای جذب هافبک مستعد روباه‌ها با منچستریونایتد رقابت دارد و «اوله‌گونار سولسشر» هم از علاقه‌مندان این هافبک انگلیسی است. مدیسون فصل جدید لیگ برتر را هم درخشان آغاز کرده و در هفت بازی توانسته دو گل بزند و به لستر کمک کرده در رتبه سوم لیگ برتر قرار بگیرند.

مدیسون 22 ساله تابستان 2018 با 20 میلیون پوند از نوریچ به لستر پیوست و با عملکرد درخشان خود به تیم انگلیس هم دعوت شد.

بیشتر بخوانید:

مصدومیت وحشتناک لوریس در دیدار تاتنهام - برایتون

تگ ها


کریستین اریکسن جانشین اریکسن تاتنهام اسپرز لسترسیتی روباه‌ها لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان جیمز مدیسون اخبار نقل وانتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال