تاتنهام ۱ - ۱ شفیلدیونایتد؛ ناکامی‌های متوالی اسپرز

تاتنهام در دیداری دشوار و در حالی که باز هم از حریف پیش بود، در نهایت به کسب یک تساوی رضایت داد...

تاتنهام در دیداری دشوار و در حالی که باز هم از حریف پیش بود، در نهایت به کسب یک تساوی رضایت داد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در ورزشگاه اختصاصی خود پذیرای شفیلدیونایتد بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

تاتنهام در حالی که عملکرد خوبی در فصل جدید نداشته، به شدت به کسب پیروزی در این بازی نیاز داشت. در دقیقه ۱۰، فلک از گوشه محوطه جریمه ضربه خود را راهی دروازه تاتنهام کرد اما گاتزانیگا موفق شد توپ را در اختیار بگیرد. در دقیقه ۱۶، میزبان صاحب اولین فرصت خود شد اما هری کین برای رسیدن به ارسال اوریه چند سنتیمتر کم آورد تا این موقعیت از دست برود.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۳۱، میهمان تا آستانه فتح دروازه تاتنهام هم پیش رفا اما ضربه لندسترام با برخورد به تیرک راهی به دروازه نیافت. دقایقی بعد سون از سمت چپ نفوذ کرد و روی پاس کات‌بک او ضربه لوسلسو با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم بازی سرعت بالاتری داشت و در دقیقه ۵۰، سخد ضربه خود را از پشت محوطه جریمه زد و توپ با فاصله اندک از کنار دروازه شفیلد به بیرون رفت. سرانجام در دقیقه ۵۸، روی اشتباه مدافع شفیلد و پاس به عقب او توپ به سون هیونگ مین رسید و او هم با عبور دادن توپ از میان پاهای هندرسون گل اول تاتنهام را به ثمر رساند.

چیزی از گل تاتنهام نگذشته بود که ارسال زمینی و عالی استفنز با ضربه بغل پای دیوید مک‌گولدریک تبدیل به گل شد اما داور با بررسی VAR گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. شفیلد که شگفتی‌ساز این فصل لیگ برتر است، به شدت برای رسیدن به گل تساوی تلاش می‌کرد و پوچتینو در اندیشه پایان دادن به ناکامی‌های هفته‌های اخیر بود و با تغییراتی تیمش را کاملاً دفاعی کرده بود.

اما تلاش‌های میهمان سرانجام نتیجه داد و در دقیقه ۷۷، جرج بالدوک از سمت راست نفوذ کرد و ارسال او بدون برخورد به کسی مستقیماً در گوشه دروازه گاتزانیگا قرار گرفت و VAR هم صحت گل را تایید کرد تا بازی مساوی شود. تاتنهام با به میدان آمدن لوکاس مورا چهره‌ای هجومی‌تر پیدا کرد و در دقایق رو به پایان شاگردان پوچتینو فشار زیادی برای زدن گل برتری روی دروازه شفیلد وارد کردند.

در دقیقه ۹۳، ضربه خطرناک لوکاس مورا با نوک انگشتان هندرسون به کرنر رفت. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. تاتنهام با این تساوی ۱۴ امتیازی شد موقتاً به رده دهم صعود کرد. شفیلدیونایتد هم ۱۷ امتیازی شد موقتاً جای آرسنال را در رده پنجم جدول گرفت.

ببینید:

خلاصه بازی تاتنهام 1 - 1 شفیلد یونایتد/ ویدیو

تاتنهام ۱ - ۱ شفیلدیونایتد؛ ناکامی‌های متوالی اسپرز
تاتنهام ۱ - ۱ شفیلدیونایتد؛ ناکامی‌های متوالی اسپرز

تگ ها


استادیوم تاتنهام مائوریتسیو پوچتینو فوتبال جهان هفته دوازدهم لیگ جزیره تاتنهام شفیلد یونایتد تاتنهام-شفیلد یونایتد لیگ برتر فوتبال