تاتنهام ۰ - ۲ لستر؛ جای دو تیم در جدول عوض شد

لستر سیتی موفق شد با ارائه یک نمایش فوق‌العاده تاتنهام را با دو گل شکست دهد....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام امروز از سری مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس میزبان لسترسیتی بود که در نهایت این مسابقه با نتیجه با دو گل به سود تیم مهمان تمام شد.

کار متعادل آغاز شد اما در دقیقه ۱۴ این لستر سیتی بود که می‌توانست دروازه تاتنهام را باز کند اما بازیکنان این تیم به دقت عمل کردند تا کار با تساوی بدون گل دنبال شود.

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد لسترسیتی موفق شد گل اول را به ثمر برساند. وسلی فوفانا روی برخورد با سرژ اوریه درون محوطه جریمه سرنگون شد.

در ابتدا داور مسابقه پنالتی تشخیص نداد اما بعد از مراجعه به VAR تصمیم او تغییر کرد. جیمی واردی پشت توپ ایستاد و موفق شد دروازه تاتنهام را باز کند تا لستر با پیروزی یک گله راهی رختکن شود.

در نیمه دوم باز هم این لستر سیتی بود که کار را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۴۹ به گل دوم دست پیدا کند اما بعد از مراجعه به VAR به شکل بسیار مشکوک و سخت گیرانه ای آفساید جیمز مدیسون اعلام شد تا گل مردود شود.

عملکرد خوب لستر ادامه داشت و این تیم نهایتا در دقیقه ۵۹ توانست به گل دوم دست پیدا کند. اشتباه عجیب توبی آلدرویرلد باعث شد توپ بعد از برخورد با او وارد دروازه تاتنهام شود و گل دوم لسترسیتی به ثمر برسد.

در دقیقه ۷۰ تاتنهام می توانست یکی از گل ها را توسط ستاره کره ای خود یعنی سون هیونگ مین جبران کند اما ضربه این بازیکن در دهانه دروازه به شکلی استثنایی توسط کسپر اشمایکل مهار شد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.

در ادامه تاتنهام توپ و میدان را در اختیار داد داشت و چند حمله روی دروازه لسترسیتی ایجاد کرد اما هیچ کدام از آنها نتیجه نداد تا تیم مهمان به سه امتیاز دلچسب دست یافته باشد و به رتبه دوم جدول صعود کند.

تگ ها


تاتنهام لستر سیتی