تاتنهام ۰ - ۱ نیوکاسل؛ شکست غیرمنتظره شاگردان پوچتینو

تاتنهام در حالی که برای ماندن در کورس بالانشینان به ۳ امتیاز این بازی نیاز داشت، در عین ناباوری مغلوب نیوکاسل شد...

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در خانه میزبان نیوکاسل بود که این بازی در نهایت با شکست ۱-۰ اسپرز همراه بود.

نیوکاسل بازی را بهتر شروع کرد و حملات نصفه و نیمه ای به سمت دروازه تاتنهام تدارک دید. شاگردان پوچتینو از دقیقه 15 خودشان را پیدا کردند و سعی در تهدید دروازه نیوکاسل داشتند. در دقیقه 20 خطای مشکوکی روی سون هیونگ مین در داخل محوطه جریمه نیوکاسل انجام شد، اما داور اعتقادی به خطا نداشت و از سیستم کمک داور ویدیویی نیز استفاده نکرد. شین لانگستف در دقیقه 22 حرکت خوبی از سمت راست آغاز کرد و شوت خوبی را روانه دروازه لوریس کرد، اما دروازه بان فرانسوی تاتنهام توپ را راهی کرنر کرد. در دقیقه 27 جوئلینتون روی پاس آتسو تقریبا در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با ضربه‌ای زمینی و دقیق دروازه لوریس را باز کرد. شاگردان استیو بروس پس از به ثمر رساندن گل بازی بسته ای را به نمایش گذاشتند. در دقیقه 34 سون هیونگ مین روی ارسال از سمت راست، ضربه ای چکشی به توپ وارد کرد که دروازه نیوکاسل موفق شد توپ را دور کند. در دقیقه 40 سون هیونگ مین از پشت محوطه جریمه شانس خود را با یک شوت امتحان کرد که توپ آرام از کنار دروازه نیوکاسل به بیرون رفت. نیمه اول با برتری یک گله نیوکاسل به پایان رسید.

نیمه دوم با فشارهای تاتنهام روی دروازه نیوکاسل شروع شد. شاگردان استیو بروس چشم به ضد حمله داشتند. بازی بسته نیوکاسل عرصه را بر شاگردان پوچتینو تنگ کرده است. تاتنهامی ها تا دقیقه 65 نتوانستند موقعیتی جدی روی دروازه نیوکاسل ایجاد کنند. اسپرز روی به بازی هوایی آورده است. عملکرد دفاعی نیوکاسل تا دقیقه 70 تاتنهام را از گل زدن محروم نگه داشته است. بازیکنان نیوکاسل همه راه های نفوذ به دروازه اشان را بستند. در دقیقه 76 درون محوطه جریمه نیوکاسل صحنه مشکوک به خطا روی هری کین به وجود آمد، اما داور با چک کردن کمک داور ویدیویی پنالتی اعلام نکرد. در دقیقه 80 سیسوکو توپ را از سمت راست به صورت زمینی به محوطه جریمه نیوکاسل فرستاد، اما لوکاس مورا نتوانست از این موقعیت فوق العاده استفاده کند و توپ را در مقابل دروازه تقریبا خالی از دروازه بان به بالای دروازه فرستاد. در دقیقه 86 آلمیرون روی ضد حمله، با ضربه ای مناسب دروازه تاتنهام را تهدید کرد، اما توپ پس از برخورد به رز به بیرون رفت.

اخبار مرتبط:

لیگ‌برتر انگلیس؛ خلاصه بازی تاتنهام 0 - 1 نیوکاسل/ ویدیو

هافبک فرانسوی تاتنهام به بشیکتاش پیوست

تگ ها


مائوریسیو پوچتینو شکست اسپرز فوتبال جهان تاتنهام نیوکاسل تاتنهام-نیوکاسل لیگ برتر فوتبال