تاتنهام ۱-۳ یونایتد؛ عملیات انتقام با موفقیت انجام شد

منچستر یونایتد موفق شد با نتیجه ۳-۱ تاتنهام را شکست دهد تا انتقام با بازی رفت را گرفته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو تیم تاتنهام و منچستریونایتد امشب در چارچوب حساس‌ترین بازی هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً این مسابقه با نتیجه ۳-۱ به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت.

بازی کاملاً متعادل آغاز شد و دو تیم سعی در محک زدن یکدیگر داشتند و همین موضوع باعث شد که در نیم ساعت ابتدایی بازی هیچ موقعیتی روی دروازه‌ها ایجاد نشود.

در دقیقه ۳۴ بالاخره اولین صحنه جذاب بازی خلق شد؛ جایی که ادینسون کاوانی موفق شد دروازه تاتنهام را باز کند اما پیش از این گل اسکات مک تومینای روی سون هیونگ مین مرتکب خطا شده بود و همین موضوع باعث شد که داور بعد از بازبینی صحنه گل ستاره اروگوئه ای را مردود اعلام کند.

در دقیقه ۳۸ قفل دروازه ها شکسته شد و تاتنهام به گل دست یافت. همکاری فوق العاده بازیکنان این تیم با پاس لوکاس مورا به سون هیونگ مین همراه بود و این ستاره کره‌ای در دهانه دروازه گلزنی کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در ادامه نیمه اول حملات منچستریونایتد نتیجه نداد تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با همان یک گل به سود تاتنهام پایان پیدا کند.

منچستریونایتد نیمه دوم را کاملاً هجومی آغاز کرد و حملات این تیم در دقیقه ۵۷ به گل تساوی منجر شد. ضربه ادینسون کاوانی ابتدا توسط هوگو لوریس دفع شد اما توپ مقابل دروازه خالی برابر فرد قرار گرفت و این هافبک برزیلی گلزنی کرد تا نتیجه ۱-۱ شود.

در دقیقه ۶۰ سون هیونگ مین می توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن با واکنش فوق‌العاده دین هندرسون همراه شد تا این دروازه‌بان یونایتد را نجات داده باشد.

در دقیقه ۶۳ این بار منچستر یونایتد می‌توانست به برتری برسد. ضربه فوق العاده برونو‌فرناندز از پشت محوطه جریمه با واکنش بهتر هوگو لوریس همراه شد تا بازی با همان نتیجه تساوی دنبال شود.

در دقیقه ۶۷ پل پوگبا یک موقعیت فوق‌العاده گلزنی را از دست داد. ستاره فرانسوی در حالی که می توانست به راحتی تیمش را پیش بیندازد تصمیم گرفت ضربه تکنیکی بزند اما ناموفق بود تا فرصت بزرگی را از دست داده باشد.

در دقیقه ۷۳ این بار هری کین این فرصت داشت تا تاتنهام را پیش بیندازد اما ضربه این بازیکن در زاویه بسته توسط دین هندرسون به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه ۷۹ این منچستر یونایتد بود که توانست گل برتری را به ثمر برساند. ارسال میسون گرینوود با ضربه سر استثنایی ادینسون کاوانی همراه شد تا بازی ۲-۱ شود.

در دقیقه ۹۶ منچستریونایتد تیر خلاص را هم به تاتنهام زد. حرکت عالی میسون گرینوود و ضربه فوق العاده او به گل سوم شیاطین سرخ منجر شد تا این تیم با نتیجه ۳-۱ پیروز شود.

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال