تاتنهام ۱ - ۱ آرسنال؛ اولین تساوی فصل برای شاگردان پوچتینو +ویدیو

تاتنهام و آرسنال دربی شمال لندن را با تساوی به پایان بردند...

تقابل توپچی‌ها و اسپرز در دربی شمال لندن بدون برنده خاتمه یافت.

به گزارش مدال، از هفتۀ بیست‌ونهم لیگ برتر انگلیس، در دیداری حساس دو تیم تاتنهام و آرسنال در ورزشگاه ومبلی به مصاف یکدیگر رفتند.
با سوت آغاز نیمۀ اول، دو تیم حملات نصفه‌ونیمه‌ای را روی دروزاۀ یکدیگر ترتیب دادند اما روی یک ضد حملۀ خطرناک این توپچی‌ها بودند که موفق شدند در دقیقۀ 16 توسط رمزی به گل اول برسند.

با این گل آرسنالی‌ها کمی روحیه گرفته و چند بار روی دروازۀ میزبان هجوم آوردند اما موفق به گل‌زنی دوباره نشدند. در مقابل، اسپرز هم روی یک صحنه، گل‌زنی کرد که داور مسابقه به درستی این گل را آفساید اعلام کرد تا این نیمه با همین تک گل به پایان برسد.
با شروع نیمۀ دوم، در ابتدا این شاگردان مائوریتسیو پوچتینو بودند که توپ‌ومیدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند بازی را به تساوی بکشانند. بازی به گونه‌ای پیش رفت که پوچتینو تصمیم گرفت که لاملا را جایگزین وانیاما کند. با این تعویض تاتنهامی‌ها کمی هجومی‌تر شدند و موفق شدند صاحب یک ضربۀ پنالتی شوند تا کین در دقیقۀ 74 بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه، بازی کمی آرام‌تر شد. اما توپچی‌ها در دقیقۀ 90 صاحب یک ضربۀ پنالتی شدند اما اوبامیانگ آن را تبدیل به گل نکرد تا این دیدار با نتیجۀ تساوی به پایان برسد.