تاتنهام ۱ - ۰ منچسترسیتی؛ معجزه سون مقابل سیتیزن‌های کم‌فروغ

تاتنهام توانست در استادیوم جدید خود با تک‌گل سون به پیروزی برسد...

تاتنهام توانست در استادیوم جدید خود با تک‌گل سون به پیروزی برسد

تاتنهام در دور رفت دیدار تمام انگلیسی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان، میزبان منچسترسیتی بود.

به گزارش مدال، در اولین شب از دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های تاتنهام و منچستر سیتی در ورزشگاه تازه تاسیس تاتنهام هات‌اسپرز روبه‌روی هم قرار گرفتند.

منچستر سیتی بازی را بهتر شروع کرد و در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی شدیدا تاتنهام را تحت فشار قرار داد. حملات سیتیزن‌ها ادامه داشت تا این که در دقیقه ۱۳ یک خطای هند در محوطه جریمه تاتنهام انجام شد و داور به کمک VAR پنالتی برای منچستر سیتی اعلام کرد اما هوگو لوریس ضربه آگوئرو ستاره آرژانتینی سیتیزن‌ها را گرفت و امید هواداران تاتنهام به بازی را زنده نگه داشت. پس از این اتفاق، دو تیم تلاش‌ زیادی برای گلزنی کردند اما موفق نبودند و نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.

نیمه دوم هم به مانند اوایل بازی با فشار شاگردان گواردیولا همراه بود و آبی‌های شهر منچستر تلاش زیادی برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما باز هم با سد محکم خط دفاع و دروازه‌بان اسپرزها رو به رو شدند. شاگردان پوچتینو دل به ضد حمله بسته بودند و توپ را به سیتیزن‌ها واگذار کردنه بودند. دقیقه ۷۸ تاتنهامی‌ها روی یک ضد حمله توسط سون هیونگ مین ستاره کره‌ای به گل رسیدند تا دیدار رفت این مرحله را با پیروزی ارزشمند ۱-۰ پشت سر گذاشته باشند.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.