تاتنهام 0 چلسی 2 ؛ شکست تلخ استاد مقابل شاگرد

تاتنهام در شبی که میزبان چلسی بود مقابل این تیم تن به شکست داد تا یک شکست تلخ را تجربه کند....

به گزارش مدال، در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تاتنهام و چلسی در استادیوم تاتنهام هاتسپر به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان فرانک لمپارد توانستند مقابل یاران مورینیو به برتری برسند و به سه امتیاز شیرین دست یابند.
 در دقیقه 12 روی حرکت زیبای ویلیان از سمت چپ و شوت پرقدرت او به گوشه مخالف، چلسی به گل اول رسید.
پس از دریافت گل اول، تاتنهام موقعیت های فراوانی برای رسیدن به گل تساوی داشت که مهم ترین آن‌ها توسط هری کین و سون از دست رفت.
در دقیقه 1+45 خطای مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تاتنهام توسط گازانینگا روی آلونسو اتفاق افتاد که داور خطای بازیکن چلسی را اعلام کرد، اما پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدیویی، داور رای خود را پس گرفت و به نفع چلسی اعلام پنالتی کرد.
این ضربه پنالتی را ویلیان به گل تبدیل کرد تا این بازیکن در نیمه اول برای چلسی دبل کند و آبی‌ها با یک پیروزی نسبتا مطمئن به رختکن بروند.
در دقیقه 54 شوت سرکش میسون مونت را گازانینگا دفع کرد، در ریباند توپ به آبراهام رسید و او توانست گل سوم چلسی را به ثمر برساند، اما داور اعلام آفساید کرد و این گل را مردود اعلام کرد.
در دقیقه 60 با بازبینی کمک داور ویدیویی، داور سون هیونگ مین را به دلیل خطا و شیطنت روی رودیگر با کارت قرمز از بازی اخراج کرد تا اسپرز کار سختی برای جبران نتیجه داشته باشند.
آبی‌های لندن با این پیروزی 32 امتیازی شدند و در رده چهارم جدول باقی ماندند.
تاتنهام نیز با 26 امتیاز در رتبه هفتم لیگ جزیره حضور دارد.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی تاتنهام 0 چلسی 2 / ویدیو

تگ ها


لیگ برتر انگلیس نتایج لیگ برتر انگلیس چلسی تاتنهام مورینیو لمپارد فوتبال جهان تاتنهام چلسی لیگ برتر فوتبال