تاتنهام 2 منچستریونایتد 1 / شکست در وایت هارت لین

تاتنهام در آخرین بازی خود در ورزشگاه وایت هارت لین، موفق شد 1-2 منچستریونایتد را مغلوب کند ......

تاتنهام در آخرین بازی خود در ورزشگاه وایت هارت لین، موفق شد 1-2 منچستریونایتد را مغلوب کند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، تاتنهام برای انتقام شکست دور رفت، برای آخرین بار در وایت هارت لین میزبان شیاطین سرخ بود و در نهایت موفق شد با کسب پیروزی 1-2، نایب قهرمانی خود در لیگ برتر را قطعی کند.

بازی با برتری تاتنهام آغاز شد و آنها در همان دقیقه 6 توسط وانیاما به گل رسیدند. با ارسال از سمت راست، وانیاما موفق شد با یک ضربه سر دیدنی دروازه دخیا را باز کند.

 بعد از دریافت گل، شیاطین سرخ برای به تساوی کشاندن بازی تلاش کردند اما ضربه سر رونی در دقیقه 12 و ضربه مواج مارسیال در دقیقه 17 هچ کدام نتوانست تهدید خطرناکی روی دروازه لوریس باشد.

در دقیقه 19، سون با حرکتی انفرادی با دروازه یونایتد تک به تک شد اما ضربه او با عکس العمل دیدنی دخیا همراه بود و در ریباند هم اریکسن نتوانست از موقعیت استفاده کند تا بهترین موقعیت برای دو برابر کردن اختلاف از بین برود.

 در دقیقه 22، این بار هری کین در آستانه گلزنی بود اما ضربه سر او از فاصله نزدیک با دیرک دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 30، دله آلی پشت محوطه پا به توپ شد و ضربه زیبای او با عکس العمل فوق العاده دخیا همراه بود تا حملات پردامنه تاتنهام بی ثمر بماند.

در آخرین لحظات نیمه اول، هری کین باز هم موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او با مهار دخیا همراه بود تا نیمه اول با همان برتری 0-1 میزبان به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، حملات تاتنهام ادامه یافت و این تیم در دقیقه 48 به گل رسید. ارسال اریکسن از جناح چپ با ضربه هری کین همراه بود تا میزبان به گل دوم برسد.

  لحظاتی بعد، سون می توانست گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه او از فاصله دور راه به جایی نیافت. در ادامه، تاتنهام حاکم مطلق توپ و میدان بود و یونایتدها قادر به خلق موقعیت روی دروازه این تیم نبودند.

یونایتد در دقیقه 60 و روی همکاری مارسیال و لینگارد صاحب موقعیت شد که به جایی نرسید. در دقیقه 62، مارسیال اقدام به زدن ضربه کرد که با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما تلاش یونایتد بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه 71 به گل رسید. نفوذ دیدنی مارسیال و پاس او در دهانه دروازه با ضربه رونی همراه بود تا اختلاف به حداقل برسد.

در دقیقه 84، تاتنهام فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشت اما ضربه دله آلی روی خط توسط فیل جونز دفع شد. در ثانیه های پایانی، راشفورد موقعیت خوبی را برای زدن گل تساوی از دست داد. در ادامه، تاتنهام موفق به کنترل جریان بازی شد و در نهایت با همان نتیجه 1-2 بر یونایتد غلبه کرد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال