تاتنهام 2 - 1 ساوتهمپتون؛ پیروزی ده‌نفره اسپرز در خانه

در دیداری از هفته هفتم لیگ‌برتر فوتبال انگلیس دو تیم تاتنهام و ساوتهمپتون در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر به مصاف هم رفتند....

در دیداری از هفته هفتم لیگ‌برتر فوتبال انگلیس دو تیم تاتنهام و ساوتهمپتون در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر به مصاف هم رفتند.

به گزارش مدال، دو تیم فوتبال تاتنهام و ساوتهمپتون ساعت 17:30 به مصاف هم رفتند.

تاتنهامی‌ها که فصل را چندان قابل قبول شروع نکرده‌اند، تلاش کردند تا در یک بازی خانگی و با حمایت هواداران خودی سه امتیاز را کسب کنند.

اندومبله در دقیقه 24 روی پاس خوب سون گل اول اسپرز به ثمر رساند.

بازی تا دقیقه 32 به شکل متعادلی دنبال می‌شد، تا اینکه سرگی اوریر دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و از زمین بازی اخراج شد. همین عامل سبب شد تا سفیدپوشان تاتنهام محتاطانه به بازی ادامه دهند.

هفت دقیقه پس از اخراج اوریر و روی اشتباه عجیب و غیرمنتظره هوگو لوریس، دنی اینگز دروازه تاتنهام را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در حالی که می‌رفت بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان برسد، هری‌کین همکاری زیبای سون و اریکسن را بی‌پاسخ نگذاشت و گل دوم تاتنهام را در دقیقه 44 وارد دروازه ساوتهمپتون کرد.

بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

پس از شروع نیمه دوم و در دقیقه 57 ساوتهمپتون می‌رفت بازی را به تساوی بکشاند، که عکس‌العمل خوب لوریس سبب شد تا نتیجه همچنان دو بر یک به سود تاتنهام باقی بماند.

در دقیقه 62 باز هم هوریس دروازه تاتنهام را نجات داد، تا اشتباه او در نیمه اول تا حدودی کمرنگ شود. ضربه سر تماشایی بازیکن ساوتهمپتون با سیو زیبای هوگو لوریس مهار شد.

در پایان بازی با همان نتیجه دو بر یک به پایان رسید و سفیدهای لندن پیروزی ده نفره خانگی را جشن گرفتند.

با این برد تاتنهام 11 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد.

ببینید:

خلاصه بازی تاتنهام 2 - 1 ساوتهمپتون/ ویدیو

 

تگ ها


فوتبال