تاثیرات تمرین بدون چمن و یک هفته پر حاشیه در روند تیمی استقلال

تیم فوتبال استقلال با وجود اینکه موفق به شکست ماشین سازی شد، اما بازی این تیم چنگی به دل نزد و در یک دیدار نزدیک ۳ امتیاز به دست آورد....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال بعد از شکست مقابل فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر روزهای بحرانی را سپری کرد و تنها عاملی که می‌توانست این تیم را از بحران خارج کند، پیروزی مقابل ماشین سازی و کسب ۳ امتیاز بود که آن هم به لطف ضربه ایستگاهی تماشایی «میلیچ» حاصل شد.

آبی پوشان در فاصله شکست مقابل فولاد و پیروزی مقابل ماشین سازی با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان بودند تا باعث بر هم خوردن تمرکز کادر فنی و بازیکنان شود که درگیری‌های رسانه‌ای آنها با فولادی‌ها در راس این حاشیه‌ها قرار داشت.

فارغ از درگیری‌های رسانه‌ای آبی‌های تهران و سرخ‌های اهواز، شاگردان فکری یک هفته بدون تمرین در زمین چمن طبیعی را سپری کردند و همه اینها در دیدار آنها مقابل ماشین سازی تاثیر منفی خود را نشان دادند.

استقلال در دیداری که در آن خبری از طراوت و شادابی و حملات دامنه دار نبود، توانست به لطف ضربه ایستگاهی استثنایی هروویه میلیچ، با یک گل میهمانش را مغلوب کرد. در این بازی ماشین سازان با اینکه به مراتب کمتر از آبی پوشان صاحب توپ و میدان بودند، شانس رسیدن به گل داشتند که در یک نوبت تیر دروازه مقابل آنها ایستاد و یکبار هم رشید مظاهری دروازه تیمش را نجات داد.

آبی پوشان به لطف این پیروزی با حداقل اختلاف گل توانستند جمع امتیازات خود را به عدد ۶ رسانده و موقتاً به رده دوم جدول صعود کنند.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال ماشین سازی لیگ برتر فوتبال ایران هروویه میلیچ