تاثیر بحران کرونا بر نقل و انتقالات ستاره‌های بزرگ

بحران اقتصادی ناشی از کرونا باعث شده علاوه بر ستاره‌های بزرگی مثل مسی و سوارز‌، آینده ستاره‌های دیگری مثل کاوانی، تیاگو و ایگواین و بسیاری دیگر هم نامشخص باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بحران اقتصادی باشگاه‌های فوتبال در نتیجه اپیدمی کرونا باعث شده نه تنها در حال حاضر آینده ستاره‌هایی مثل لیونل مسی و لوئیس سوارز در هاله‌ای از ابهام قرار داشته باشد بلکه ستاره‌های دیگری مثل ادینسون کاوانی، تیاگو آلاکانتارا، ژاوی مارتینز، گونزالو ایگواین و ادین ژکو هم بر سر دوراهی قرار داشته باشند.

تیاگو که اخیراً با بایرن مونیخ قهرمان اروپا شده از مدتی پیش به لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس لینک شده بود ولی انتقالی که در شرایط عادی باید سر و صدای زیادی درست می‌کرد و به سرعت انجام می‌شد همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ماجرای انتقال کاوانی از پاری سن ژرمن هم وضعیت مشابهی دارد. کاوانی که با ۲۰۰ گل زده بهترین گلزن تیم فرانسوی است از چندی پیش به صراحت اعلام کرد که قصدی برای تمدید قراردادش ندارد. تا چندی پیش به نظر میرسید ستاره اروگوئه ای به بنفیکا خواهد پیوست ولی مذاکرات هفته گذشته متوقف شد. کاوانی برای احترام به هواداران ناپولی پیشنهاد یوونتوس را هم رد کرده و حالا معلوم نیست فصل آتی را با پیراهن کدام تیم بازی خواهد کرد.

آینده گونزالو ایگواین هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد چرا که گفته می‌شود آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید یوونتوس او را نمی‌خواهد. پیرلو در اولین کنفرانس خبری بعد از منصوب شدن به مربی گری یوونتوس به صراحت از قرار نداشتن نام ایگواین در برنامه‌های خود گفت. در حال حاضر تنها گزینه‌ای که احتمال می‌رود ایگواین شانس بیشتری برای پیوستن به آن دارد اینتر میامی در آمریکا است‌، تیمی که توسط دیوید بکام تاسیس شده است.

بیشتر بخوانید:

مهلت تمام شد، مسی برای بارسا تست کرونا نداد

ابتلای پل پوگبا و هشت بازیکن چلسی به کرونا!

 

 

تگ ها


ایگواین لیونل مسی لوئیس سوارز ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن فوتبال جهان یوونتوس بارسلونا فوتبال