تاثیر جدی رونالدو بر آینده پوگبا در یونایتد

حضور کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی، در منچستریونایتد باعث شده که پل پوگبا نیز به ادامه حضور در این باشگاه تمایل پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن ۲۸ ساله تیم ملی فرانسه کمتر از یک سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد و تا به حال حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه نشده است. همین موضوع باعث شده مدیران این باشگاه نگران جدایی او از اولدترافورد به عنوان بازیکن آزاد در تابستان سال آینده باشند. 
اما اتلتیک مدعی شده که پیروزی ۱-۴ یونایتد برابر نیوکاسل در روز شنبه  تاثیر قابل توجهی روی نظر پوگبا درباره آینده‌اش شده و این بازیکن در حال حاضر به صورت جدی د ر حال بررسی دوباره شرایط حضور در تیم اوله گونار سولسشر است. 
پوگبا با دو پاس گلی که در دیدار برابر نیوکاسل برای برونو فرناندز و ژسه لینگارد ارسال کرد، موفق شد تعداد پاس گل‌های خود در لیگ برتر را تا هفته چهارم به عدد هفت برساند. اما ستاره درخشان این بازی کریستیانو رونالدو بود که در اولین بازی خود در اولدترافورد پس از بازگشت به این باشگاه موفق شد دو گل به ثمر برساند. 


در این خبر آمده که بازگشت رونالدو و اتفاقات رخ داده در جریان دیدار روز شنبه تاثیر بسیار مثبتی روی پوگبا داشته و حالا به نظر می‌رسد که این هافبک به احتمال بسیار زیاد قراردادش را با آنها تمدید خواهد کرد تا در فصل آینده نیز با پیراهن این تیم به میدان برود. با این حال یونایتد همچنان فهرستی از بازیکنان جانشین این بازیکن را تدارک دیده تا در صورت جدایی او بتواند هرچه سریع‌تر جای خالی این بازیکن را پر کند. در عین حال میزان موفقیت و کسب جام قهرمانی از سوی یونایتد در این فصل می‌تواند نقش مهمی را روی تمدید قرارداد او ایفا کند.
 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال