تاثیر حادثه تروریستی تهران روی والیبال

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - حضور زنان در سالن 12 هزار نفری آزادی، مطالبه اصلی مردم و شبکه های مجازی پیش از سه میزبانی تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی بود ......

   به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - حضور زنان در سالن 12 هزار نفری آزادی، مطالبه اصلی مردم و شبکه های مجازی پیش از سه میزبانی تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی بود. هشتگ حق 49 درصدی، در توئیتر داغ شده بود اما یک روز تلخ در تهران، نگرانی های جدیدی خلق کرد. نگرانی های امنیتی، که احتمالا سایه سنگینی روی سه میزبانی ایران در لیگ جهانی می اندازد.

بر اساس اعلام منابع رسمی، صبح امروز در دو حمله تروریستی جداگانه، تروریست ها به حرم امام راحل و مجلس حمله کردند. حمله ای که با انفجار انتحاری در حرم امام راحل، و گروگان گیری و تیراندازی در ساختمان مجلس باعث کشته شدن و مصدومیت تعدادی از مردم شد که هنوز آمار دقیق آن ها، مشخص نشده است. با این اتفاق، تدابیر امنیتی در بخشی از شهر و ورودی مکان های عمومی مثل مترو، بر قرار شده تا از تکرار چنین حادثه ای جلوگیری شود.

ایران روزهای 19، 20 و 21 خرداد میزبان بلژیک، صربستان و آرژانتین در لیگ جهانی خواهد بود. بازی هایی که با تدابیر امنیتی ویژه برگزار خواهد شد و احتمالا، فضایی امنیتی خواهد داشت. اتفاقاتی که می تواند، فضای جذاب این مسابقات را تحت تاثیر قرار دهد و حتی استقبال از مسابقات را بخاطر همین تدابیر، محدودتر کند.

تروریست، تصویر زشتی است که هیچکس دوست ندارد تکرار آن را در هیچ جای دنیا ببیند. تصویری که زندگی مردم عادی و شادی های آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد و کنار لبخندشان، نگرانی می سازد.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال