تاثیر ویژه آکادمی پیکان در برد مقابل نساجی

پیکان در شرایطی مقابل نساجی به برد رسید که ۹ بازیکن پرورش یافته در آکادمی این باشگاه در ترکیب خودروسازان بازی کردند....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پیکان تهران همواره یکی از تیم‌های بازیکن ساز فوتبال ایران بوده است؛ پیکانی ها در ادامه توجهاتی که به تیم‌های پایه خود می‌کنند، امسال هم با مدیریت اکبر محمدی که یکی از مدیران فوتبالی محسوب می‌شود روی آکادمی خود سرمایه‌گذاری مناسبی انجام دادند و حالا نتیجه این توجه در تیم بزرگسالان باشگاه در لیگ برتر هم دیده می‌شود.


نکته قابل توجه در تیم پیکان علاقه مهدی تارتار سرمربی این تیم به کار کردن با نفرات جوان و جویای نام است. تارتار که در گذشته توانایی و جسارت خود در استفاده از بازیکنان جوان را نشان داده در لیگ بیستم نیز از محصولات آکادمی باشگاه پیکان به خوبی استفاده کرده است.


در ترکیب پیکان مقابل نساجی نیز ۷ بازیکن از نفرات اصلی خودروسازان نفراتی بودند که در تیم های پایه رشد کردند و حالا به تیم بزرگسالان رسیدند. علیرضا رضایی، نادر محمدی، سامان فلاح، اسماعیل بابایی، محمد خدابنده لو، علیرضا کوشکی و امیرحسین جدی ۷ بازیکنی هستند که از تیم های پایه پیکان بالا آمدند و حالا با نظر مهدی تارتار به عنوان یار فیکس برای خودروسازان بازی می‌کنند.


در جریان بازی دیروز امیر روستایی و آرش قادری دو بازیکن دیگری که در سال های گذشته از آکادمی پیکان بالا آمدند، هم به عنوان یار تعویضی به زمین رفتند تا تاثیر تیم های پایه این باشگاه در این پیروزی برای پیکانی ها به خوبی نمایان شود.


گفتنی است؛ تیم جوانان پیکان مدتی پیش قهرمان رقابت های کشوری در این رده سنی شد  و تیم های امید و نوجوانان پیکان نیز در مسابقات پایه مقام های خوبی کسب کردند. بی تردید در آینده بازهم از جوانان رشد یافته در باشگاه پیکان خواهیم شنید.

تگ ها


نساجی مازندران پیکان تهران