تاج: برانکو گزینه سرمربیگری تیم ملی نیست

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از تلاش این فدراسیون برای انتخاب یک سرمربی توانمند برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد....

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از تلاش این فدراسیون برای انتخاب یک سرمربی توانمند برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از تلاش این فدراسیون برای انتخاب یک سرمربی توانمند برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد.
به گزارش  مدال، مهدی تاج در حاشیه برگزاری جلسه مجمع انتخاباتی هئیت فوتبال استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا سرمربی قابل و توانمندی را برای تیم ملی انتخاب کنیم.


وی در مورد گزینه بودن برانکو برای هدایت تیم ملی افزود: فدراسیون فوتبال در تلاش است که یک سرمربی برای تیم ملی انتخاب کند.
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برانکو در حال حاضر سرمربی تیم پرسپولیس است، بیان کرد: پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن نمایندگان ایران در جام باشگاه‌های آسیا هستند و باید به سختی به مسابقات ادامه دهند چون مشکلات قبلی هنوز پابرجاست و تیم‌های دیگر هم با بازیکنان بسیار توانمند از سراسر دنیا در این مسابقات حضور دارند و ما باید تلاش کنیم از این نمایندگان حمایت کنیم.


تاج با بیان اینکه در حال تلاش برای انتخاب یک مربی بسیار خوب برای تیم ملی هستیم، تصریح کرد: اسم گزینه‌ای تا انتخاب نهایی اعلام نمی‌شود و  فدراسیون فوتبال در مورد گزینه‌های تیم ملی اسمی نبرده است.
وی در پاسخ به این سئوال که در بین گزینه‌های تیم ملی مربیان داخلی هم هستند یا نه گفت: هیچ اسمی فعلا نمی‌آوریم تا هر وقت گزینه نهایی انتخاب شد به سمع و نظر مردم می‌رسد.