تاج: تغییر سمت اسدی ربطی به بیانیه کی‌روش ندارد

رییس فدراسیون فوتبال ایران می گوید تصمیم موافقت با استعفای اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال و اعلام سرپرستی ساکت از مدت های پیش انجام شده بود و ربطی به بیانیه های کی روش ندارد ......

رییس فدراسیون فوتبال ایران می گوید تصمیم موافقت با استعفای اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال و اعلام سرپرستی ساکت از مدت های پیش انجام شده بود و ربطی به بیانیه های کی روش ندارد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، مهدی تاج درباره داوران اظهار کرد: سال هاست دربی ها را خودمان سوت می زنیم. بهترین داوری ها و قضاوت در مهم ترین رویدادهای جهانی برای ایرانی هاست اما متاسفانه چشم ها این را نمی بیند و فقط مشکلات داوری را می بینیم.

رییس فدراسیون فوتبال درباره موافقت با استعفای اسدی تصریح کرد: این از اختیارات رییس فدراسیون است که چنین تعویض ها و تغییراتی را انجام دهد. از زمانی که من آمدم ۵ تا ۶ تغییر مد نظرم بود و آن را انجام دادم که این یکی از این ها بود. این تصمیم دیروز و امروز و یا پس فردا نیست.

وی افزود: آقای ساکت در جریان این تغییرات بود و ربطی به بیانیه های اخیر ندارد. این کار را هر زمانی انجام می دادیم حرف درست می شد. البته یک عده هم این حق را دارند که انتقاد داشته باشند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال