تاج:تیم ملی خوبی می خواهیم،باید دقت عمل بیشتری به پایه ها داشته باشیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط را باتوجه به امکانات موجود برای همه تیم‌ها رقم بزنیم...

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط را باتوجه به امکانات موجود برای همه تیم‌ها رقم بزنیم

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رییس فدراسیون ضمن حضور در اردوی تیم فوتبال نوجوانان دقایقی با اعضای تیم به گفتگو پرداخت.

مهدی تاج در ابتدا ضمن تبریک بابت پیروزی در بازی نخست گفت: از اینکه در کنار شما هستم، بسیار خوشحالم.توسعه خوب و پایدار از رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان آغاز می شود و اگر می خواهیم تیم ملی خوبی داشته باشیم باید دقت عمل بیشتری به تیم ‌های نونهالان و نوجوانان داشته باشیم، زیرا شخصیت بازیکنان در این رده های شکل می گیرد و محصول این تیم‌ها در  رده‌های بعدی و امید ادامه دارد.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط را باتوجه به امکانات موجود برای همه تیم‌ها رقم بزنیم. در مجموعه پک همه مربیان ملی در کنار هم مشغول به کار هستند و از شرایط یکسانی در همه رده‌ها برخوردارند.
 
وی در ادامه گفت: از اینکه در بازی نخست موفق عمل کردید، خوشحالیم و این روند باید حفظ شود. البته که اگر ببرید و اگر هم خدای ناکرده در میدانی ببازید در هر دو صورت تیم نوجوانان ایران هستید پس باید مقامت و پایداری در همه بازی‌ها حضور داشته باشید.
 
رییس فدراسیون خطاب به بازیکنان تصریح کرد: یک کشور ۸۰ میلیونی هستیم که با گزینش های متعدد انجام شده شما انتخاب شدید و تیم نوجوانان را تشکیل دادید. این فرصت خوبی برای شما است که رشد کنید و خودتان را مرحله به مرحله تا تیم بزرگسالان برسانید. البته که آن روز دیر نیست و از همین جا شروع می شود و از همین تورنمنت مسیر حرفه ای رسمی شما آغاز شده است.
 
تاج افزود: شما با نام ایران در زمین مسابقه حاضر می‌شوید، ایرانی که بهترین تیم آسیا در هشت سال اخیر بوده است، که نشان از پایداری موفقیت ما است و تنها یک موفقیت مقطعی نبوده است.
 
تاج با اشاره به کادرفنی تیم فوتبال نوجوانان بیان کرد: در حال حاضر از یکی از با دانش ترین مربیان کشور بهره می برید. مدارکی که سرمربی شما دارد از نظر علمی کمتر نمونه‌ای در کشور داریم. عبدی همه چیز را باهم دارد، هم اخلاق و دانش. مهدوی و سایر همکارانش هم از برترین ها هستند و مجموعه کادرفنی خوبی را تشکیل داده اند.
 
وی در پایان برای تیم فوتبال نوجوانان در بازی امروز مقابل فلسطین آرزوی موفقیت کرد.
 
در این نشست زمان آبادی -مشاور فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی فدراسیون نیز دقایقی به سخنرانی پرداخت و لزوم به تصویر کشیدن اخلاقیات در زمین مسابقه را به بازیکنان تاکید کرد.
 
در انتهای این نشست حسین عبدی –سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ضمن تقدیر از رییس فدراسیون به دلیل حضور در اردوی این تیم علیرغم حجم کاری و مشغله وی، تاکید کرد که در تلاشیم تا ضمن کسب نتایج قابل قبول در همه تورنمنت‌های پیش‌رو، بازیکنان خوبی را برای آینده فوتبال کشور آماده و در همه جهات رشد دهیم.

گفتنی است مهدی تاج، نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس فدراسیون فوتبال ایران دیدار تیم‌های فوتبال نوجوانان ایران و فلسطین را با حضور در ورزشگاه از نزدیک نظاره‌گر خواهد بود.

بیشتربخوانید:

عبدی:باید به مرحله بعدی صعود کنیم

تگ ها


قهرمانی نوجوانان آسیا حسین عبدی تیم فوتبال نوجوانان ایران ایران فلسطین مهدی تاج فوتبال