تاج: جام جهانی تجربه خوبی برای جوانان بود

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در خصوص شکست تیم ملی جوانان در جام جهانی اظهار کرد: تیم ملی جوانان ایران بعد از ۱۶ سال موفق به حضور در این رقابت ها شده بود و برای رسیدن به این عرصه ۴ سال تلاش مدا ......

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در خصوص شکست تیم ملی جوانان در جام جهانی اظهار کرد:

تیم ملی جوانان ایران بعد از ۱۶ سال موفق به حضور در این رقابت ها شده بود و برای رسیدن به این عرصه ۴ سال تلاش مدام کرده بود. آقای پیروانی به بهترین نحو تیم را برای بازی ها آماده کرد.

وی افزود:

من در جلسه ای با آقای پیروانی و مسوولان کادر فنی در رابطه با مشکلات تیم ملی صحبت کرده ام اما این مسئله که گروهی دلواپس با ادبیات بسیار تند تمام تقصیرات را گردن سرمربی تیم می اندازند اصلا انصاف نیست. تیم جوانان ما تجربه جهانی نداشت اما با این وجود توانست گل به ثمر برساند و این مسئله کمی نیست اما همه هجمه ها به سوی مربی تیم است و مورد هجوم منتقدان قرار گرفته است.

تاج در رابطه با باشگاه استقلال خوزستان و مشکلات فراوان این باشگاه خاطر نشان کرد:

استقلال خوزستان دچار مشکلات عدیده ساختاری شده و ما همه در تلاشیم تا این تیم را در لیگ حفظ کنیم. من شب گذشته جلسه ای با مدیر عامل و مسوولان این باشگاه داشتم و در رابطه با مشکلات این باشگاه تبادل نظر کردیم تا تصمیم جدی در این خصوص بگیریم. اگر شرکت ملی توانایی تیم داری را ندارد باید با انتقال و فروش این تیم موافقت کند.

وی در پایان تصریح کرد:

استقلال خوزستان، نفت، پرسپولیس و بسیاری از تیم های لیگ برتری دچار مشکلات مالی و بدهی سنگین به بازیکنان و کادر فنی هستند که باید این مشکلات رفع شود تا تیم های خوش آتیه ای که توانایی شرکت در لیگ قهرمانان آسیا را دارند خطر انحلال را پشت سر بگذارند تا بازیکنان با روحیه و انگیزه وارد زمین مسابقه شوند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال