تاج : حرفهایم را بعد از اعلام رای فیفا می گویم

مهدی تاج می‌گوید دیگر دوست ندارد اظهارنظری درباره ماجرای قرارداد ویلموتس انجام دهد و همه چیز را به بعد از حکم فیفا موکول می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تاج این روزها مورد انتقادهای شدیدی قرار گرفته است. او بعد از صحبت‌هایی که در برنامه فوتبال برتر درباره قرارداد ویلموتس و ابهامات پرتعداد این قرارداد بر زبان آورد، دیگر صحبتی نکرده و الان هم دیگر علاقه‌ای ندارد حرفی در این خصوص بزند. تاج البته در چند پیام اینستاگرامی طعنه هایی به برخی منتقدان زده اما سعی دارد خودش را آرام نشان بدهد.


او که نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا است،‌ در آخرین اظهارنظرش درباره شرایط میزبانی ایران در رقابت‌های جام ملت های آسیا عنوان کرد: شرایط میزبانی رقابت های آسیایی در بخش های مختلف در حال تغییر است و این تغییرات در هیئت رئیسه AFC در حال بررسی و تصویب است.فدراسیون کشورمان در صورت تصویب و ابلاغ، باید شرایط اعلام شده را جهت میزبانی رعایت کند تا انشاالله فرصت های  بیشتری در آینده حاصل شود.


رئیس سابق فدراسیون کشور، درباره پرسش داریوش مصطفوی در یک برنامه تلویزیونی از وی عنوان کرد: در هنگام افتتاح حساب بانکی مارک ویلموتس در ترکیه، از طرف فدراسیون تنها خزانه دار و یک مترجم حضور داشتند که در آن زمان فرد دیگری که مدیر برنامه بازیکنان و مربیان دیگر بوده و بنده هیچ شناختی از ایشان نداشته و ندارم  و ارتباطی هم با فدراسیون فوتبال در آن زمان نداشته، حضور یافته که در همان مقطع توسط خزانه دار پیگیری و علت را جویا شدم و در گزارش وی جهت مقامات رسمی و پیگیری کننده نیز اعلام شده است. 


وی ادامه داد: براساس رویه جاری در پرونده های مطروحه نزد فیفا چنانچه شخصی موفق به دریافت اقساط دستمزد خود نشود می تواند با ارسال اخطاریه و اعطای یک فرصت مبادرت به فسخ و مطالبه مبلغ قرارداد و خسارات مربوطه کند و این رویه در مورد بسیاری از مربیان و بازیکنان خارجی رخ داده است که خوشبختانه در قرارداد ویلموتس بند هایی وجود دارد که از اجرایی شدن این رویه جلوگیری خواهد کرد. البته نظر نهایی با فیفا است.


تاج افزود: در خصوص قرارداد ویلموتس از جمله مبلغ قرارداد، مدت قرارداد و انتخاب ویلموتس و وجه پرداخت شده هجمه های نادرستی صورت گرفته که با توجه به این که پرونده در حال رسیدگی است، بعد از حکم نهایی ویلموتس ناگفته هایی مطرح است که جهت استحضار مردم عزیزمان اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد رشوه به مربی تیم ملی برای دعوت بازیکن!

ترایبان: فدراسیون تاج با من دشمنی کرد

 

 

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد رشوه به مربی تیم ملی برای دعوت بازیکن!

ترایبان: فدراسیون تاج با من دشمنی کرد

 

 

تگ ها


مهدی تاج فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال