تاج خبر داد ; بازی دوستانه ایران با عراق در ورزشگاه کربلا

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از توافق نهایی با فدراسیون عراق برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان با عراق در کربلا خبر داد ......

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان از توافق نهایی با فدراسیون عراق برای برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان با عراق در کربلا خبر داد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه «فوتبول» عراق، عبدالحسین عبطان وزیر ورزش و جوان عراق تاکید کرد: بازدید مهدی تاج، رئیس فدراسیون ایران از ورزشگاه های کربلا و نجف ثمر بخش بود و توافق دو جانبه ای صورت گرفت. توافقات همکاری میان تیم های ملی در رده های سنی مختلف و باشگاه های ایران شد.

تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان عراق انقلابی عمرانی را با افتتاح ورزشگاه های فوتبال برای میزبانی از تیم های ملی عراق ایجاد کرده است. ایران با تمام وجود از عراق برای رفع تعلیق های فیفا بر ورزشگاه هایش حمایت می کند تا تیم ملی عراق و باشگاه های عراقی بار دیگر بتوانند در میان هوادارانشان فوتبال بازی کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران افزود: توافق نهایی برای برگزاری دیدار دوستانه در ایام فیفا دی انجام شد و تیم ملی ایران با عراق در این روزها در کربلا به مصاف هم خواهند رفت. البته توافقنامه همکاری میان ورزات ورزش و جوانان عراق و فدراسیون این کشور با ما امضا خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال