تاج: در صورت عدم رفع مشکلات، قطعا لیگ برتر برگزار نخواهد شد

در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی در مورد حل مشکلات ورزشگاه‌ها برای برگزاری لیگ برتر مطرح شد که بار دیگر رئیس فدراسیون فوتبال برای برگزاری دوره نوزدهم به رفع این مسائل تاکید کرد...

مجمع عمومی هیئت فوتبال قزوین با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش مدال، مجمع عمومی و سالیانه هیات فوتبال استان قزوین با حضور مهدی تاج،عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رئیسه و رییس کمیته استانهای فدراسیون فوتبال و علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین بعدازظهر دیروز 5 تیر برگزار شد.
در این مجمع ابتدا باجیوند رئیس هیات فوتبال استان قزوین گزارشی از فعالیت ها و عملکرد هیات در سالهای 96 و 97 ارائه داد.
در ادامه تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مردم ایران پارسال در رقابت های جام جهانی چندین بار به واسطه فوتبال به خیابان آمدند و شور و نشاط بسیار زیادی از خود به نمایش گذاشتند.
وی گفت: با اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری در جام جهانی باختیم ولی مردم به خیابان ها ریختند و پذیرفتند که در جام جهانی هرچه در توان داشتیم عمل کردیم.مقام معظم رهبری بارها مسئولان فوتبال کشور را مورد تفقد قرار داده اند چون وقتی حال فوتبال خوب باشد حال ورزش کشور خوب خواهد بود.
تاج افزود: هم اینک وضعیت فوتسال کشور خوب بوده و در رتبه سوم دنیا قرار دارد و در فوتبال ساحلی نیز در رتبه دوم جهان قرار داریم.
وی با اشاره به چالش های برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در کشور اضافه کرد: در فینال مسابقات پرسپولیس و داماش در لیگ حذفی تماشاچیان بسیاری پشت درهای ورزشگاه ۲۰ هزار نفری فولاد خوزستان ماندند و بازی با تاخیر ۲ ساعته آغاز شد.
تاج گفت: برای رفع این چالش ها چاره ای نداریم که الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا از قبیل فروش اینترنتی بلیت، نصب دوربین های مدار بسته و … را در ورزشگاه ها اجرا کنیم، در غیر این صورت بازی های لیگ برتر در کشور برگزار نخواهد شد یا با محدودیت هایی همراه خواهد بود.
گفتنی است، رییس فدراسیون با همراهی عبدالکاظم طالقانی و هیات همراه قبل از برگزاری مجمع؛ با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهیدان والامقام انقلاب اسلامی ادای احترام کرده و در ادامه با حضور دراستانداری قزوین با مهندس زاهدی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد کویت و آذربایجان به علی دایی

تگ ها


مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم حل‌ــمشکلات‌ــورزشگاه‌ها لیگ برتر خلیج فارس فوتبال