تاج: فدراسیون از ظرفیت حضور کولینا نهایت بهره را می‌برد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که فدراسیون، نهایت استفاده را از حضور پیر لوییجی کولینا در ایران خواهد برد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره سفر پیر لوییجی کولینا، رئیس کمیته داوران فیفا به ایران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی قبلی و دعوتی که از آقای کولینا در حاشیه برپایی کمیته مسابقات فیفا صورت گرفته بود، وی امروز (شنبه) برای تماشای دربی پایتخت به کشورمان سفر کرد. در بدو ورود، با ایشان جلسه بسیار خوبی داشتیم و این نشست‌ها در ساعات آتی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در زمان حضور رئیس کمیته داوران فیفا در ایران، علاوه بر اینکه وی دربی را از نزدیک به تماشا خواهد نشست، دو موضوع به صورت ویژه مورد پیگیری قرار می‌گیرد. بحث اول، موضوع استفاده از کمک داور ویدیویی است که در این باره در مقر فیفا با ایشان مفصل صحبت کردیم و مباحث در طول این سفر ادامه خواهد یافت.

تاج افزود: موضوع دیگر هم بحث کلیات داوری کشورمان در حوزه‌های بین المللی بود. به طور حتم در این بخش می‌بایست برنامه‌ریزی داشته باشیم تا در بخش‌های بین‌المللی بتوانیم گام‌های بلندتری برای فوتبال ایران برداریم. فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور آقای کولینا در ایران نهایت بهره را خواهد برد و این تعاملات فوتبالی در عرصه‌های بین‌المللی در سال جدید با قوت بیشتر در همه ابعاد ادامه خواهد یافت.

 

تگ ها


فوتبال استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال