تاج: قرارداد ویلموتس تا دوشنبه نهایی می شود

مهدی تاج از زمان عقد قرارداد با ویلموتس خبر داد....

رییس فدراسیون فوتبال درباره سرمربی تیم ملی خبرهای تازه‌ای را مطرح کرد.

به گزارش مدال، مهدی تاج در گفت‌وگو با خبر سراسری شبکه یک در مورد انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از همان ابتدا فدراسیون فوتبال به دنبال یک سرمربی  جوان بود که بتواند هم از رنکینگ تیم ملی در آسیا و جوان‌گرای در تیمهای ملی و همچنین  نسبت به تیم‌های پایه حساسیت داشته باشد 

وی در ادامه گفت: ویلموتس چه در زمانی که در آلمان بازیکن شالکه بود محبوب  و موفق  بوده و چه  زمانی که به عنوان سرمربی بلژیک بوده عملکرد  موفقی داشته است وی  در زمان مربیگریش در تیم ملی بلژیک حساسیت زیادی به جوان‌گرایی داشته است در حال حاضر با وی مذاکرات خوبی داشتیم اما اختلافات کوچکی هم  بین طرفین وجود دارد که تا دوشنبه نتیجه آن نهایی و اعلام می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ویلموتس بعد از ورودش به ایران اعلام کرد که تصورم از کشور شما چه از نظر امکانات و چه از نظر برخورد مردم اینگونه نبوده که در رسانه‌ها اعلام شده است. 

تاج افزود: بعد از مشاهده ویلموتس از ساختمان پک گفت که ما در بلژیک ساختمانی مشابه  این با امکانات وسیع اینچنینی کم داریم و این احساس  در وی به وجود آمد که امکانات خوبی در ایران وجود دارد و این موضوع  باعث شد که توافقات اولیه صورت گیرد.

وی در مورد قرارداد ویلموتس گفت: قرارداد ما با ویلموتس تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود و قرار شده که وی فقط دو دستیار همراه خودش به ایران بیاورد و سایر دستیاران وی چه کادر فنی، پزشک و بدنساز و... همه از ایران باشند و حتی از وی خواسته شده که فدراسیون‌محور باشد. در توافقات اولیه که فدراسیون فوتبال تمام مسئولیت‌های روابط عمومی، بازی‌های تدارکاتی و مصاحبه‌ها زیر نظر و با اختیار رئیس فدراسیون است و با توجه به سابقه خوب ویلموتس در تیم‌های پایه بلژیک قرار شد که نظارت بر تمام تیم‌های پایه برعهده سرمربی تیم ملی باشد. 

وی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی امید عنوان کرد:‌ امروز جلسه خوبی با گل‌محمدی برگزار شد و تا حدودی به توافق کلی رسیدیم و فقط تنها مشکلی که وجود داشت مشکل قرارداد گل‌محمدی با پدیده بود که قرار شد شخصاً با باشگاه پدیده مذاکره کنم.

تگ ها


مارک ویلموتس مهدی تاج بازتاب انتخاب سرمربی تیم ملی انتخاب سرمربی تیم ملی تیم ملی ایران فوتبال