تاج: موضوع حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره حق پخش تلویزیونی گفت: موضوع حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره حق پخش تلویزیونی گفت: موضوع حق پخش هنوز به نتیجه جدی نرسیده است. البته جلساتی گذاشته شده، قبلا این موضوع را به رسمیت نمی شناختند و حالا می شناسند. امیدوارم این موضوع حل شود.

وی افزود: اگر موضوع این پول حل نشود، مطمئنم باشگاه هایی مثل تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس یکی پس از دیگری دچار مشکل جدی می شوند. راه حل هم درست است، ما و دولت کمک هایمان را از طریق صدا و سیما و حق پخش می گیریم. برخی فکر می کنند ما 2 بار پول می خواهیم اما برنامه ما این است از حقوق شناخته شده فوتبال این پول وارد ورزش شود.

همچنین مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در این باره عنوان کرد: اگر می خواهیم رشد کنیم باید از تجربه ای که دنیا در این خصوص داشته استفاده کنیم. برای تامین منابع در ورزش می توان از همان روش هایی که دنیا استفاده کرده، ما هم استفاده کنیم و این روش ها می تواند الگو باشد.

وی خاطرنشان کرد: صدا و سیما انحصاری عمل می کند و همین باعث می شود کار سخت شود. اگر سیستم های تصویری ما هم مانند دنیا کار می کرد و این بستر فراهم می شد، در صورتی که پول نمی دادند می توانستیم جلوی آنها را بگیریم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال