Banner

تاج: نمی‌دانم لیگ‌برتر چه زمانی شروع می‌شود

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان ادعا کرد که از زمان دقیق آغاز لیگ‌برتر خبر ندارد و شروع لیگ به حل سه مسئله بستگی دارد....

مهدی تاج در حاشیه جلسه توجیهی داوران لیگ برتر درباره زمان شروع لیگ اظهار داشت: نمی‌دانم لیگ برتر چه زمانی آغاز می‌شود اما می‌دانم سه مسئله باید رعایت شود. 
به گزارش مدال، تاج افزود: این مسائل را دوست دارم کامل منعکس شود چون برخی رسانه‌ها حرف‌های آدم را به کلی تغییر می‌دهند. لیگ برتر وقتی شروع می‌شود که شرایط برگزاری در کلیه زمینه‌ها از جمله داوری فراهم شود. بحث ورزشگاه‌ها باید با بلیت الکترونیک فراهم شود. این کار سختی هم نیست چون برخی رسانه‌ها می‌گویند که ما زیرساخت‌های این مسئله را نداریم. مسئله بعدی شماره گذاری صندلی است. دوربین مداربسته مسئله شاخص بعدی است که بتوانیم اتفاقات و حاشیه‌های تماشاگرنماها را بررسی کنیم.
تاج ادامه داد: اگر باشگاهی شرایطی که ما اعلام کردیم را دارا است، هر چه سریع‌تر استادیوم مورد نظر را به سازمان لیگ معرفی کند. اگر باشگاه‌ها ورزشگاه خود را آماده کردند، آن دسته از تیم‌هایی که نتوانند استادیوم خود را آماده کنند، در شهرهای هم جوار بدون تماشاگر بازی می‌کنند. این مسئله به خاطر این است که مسئول نظم ورزشگاه‌ها در شهرهای هم جوار بتوانند مدیریت درستی داشته باشند و حاشیه خاصی ایجاد نشود.
وی خاطرنشان کرد:‌ این برنامه‌ای است که ما خودمان معتقد به آن هستیم و مورد تایید AFC است. همه باشگاه‌ها و رئیس‌هیئت‌های فوتبال و استانداری‌ها در جلسات مربوط به این مسئله شرکت داشتند و از فرایند آن باخبر هستند. همه استانداری‌ها توسط وزیر ورزش و جوانان، مشکلات‌های استادیوم‌های لیگ برتری به آنها گوشزد شده است. امیدوارم که به جایی برسیم بیشتر ورزشگاه‌ها مسائل مورد نظر را رعایت کنند و ما لیگ برتر را شروع کنیم.

ببینید:
صحبت‌های سعید فتاحی درباره زمان برگزاری لیگ‌برتر/ ویدیو

تگ ها


تاریخ آغاز لیگ برتر قرعه کشی لیگ برتر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال