تاج: نیازی به داوران خارجی نداریم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که نه تنها به داوران خارجی نیازی نداریم، بلکه داوران ایرانی در تورنمنت های مهم جهانی قضاوت می کنند ......

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که نه تنها به داوران خارجی نیازی نداریم، بلکه داوران ایرانی در تورنمنت های مهم جهانی قضاوت می کنند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تاج در حاشیه مراسم تجلیل از داوران در جمع خبرنگاران گفت: با کمک همین داوران، از کشورهای دیگر بی نیاز شده ایم. پیش تر داوران خارجی برای دربی می آوردیم، اما سال هاست که دربی را داوران خودمان سوت می زنند و اشکالی هم پیش نمی آید. علاوه بر اینکه نیازی به داوران خارجی نداریم، بلکه داور هم صادر می کنیم و داوران ما، بهترین دیدارها از بزرگترین رویدادها را سوت می زنند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره تغییرات رخ داده در سمت دبیر کلی فدراسیون فوتبال، پس از اظهارات کی روش و اسدی علیه یکدیگر گفت: رئیس فدراسیون، اختیار تعویض هر کادری را دارد. از زمانی که من به سمت ریاست فدراسیون انتخاب شده ام، چند تغییر ایجاد شد که این جابجایی امروز هم از اختیارات من بوده است. این تعویض هم به امروز و دیروز ربطی ندارد و از مدتی قبل صحبت تغییر داشتیم. هم ساکت و هم اسدی در جریان این تغییر بودند و ربطی به بیانیه های اخیر نداشت.

تاج با بیان اینکه اسدی از فدراسیون فوتبال جدا کار نمی کند و روز چهارشنبه به دادگاه CAS می رود، خاطرنشان کرد: همه نباید همه تصمیمات را قبول کنند و شاید عده ای به این تصمیم ها انتقاد داشته باشند که حق قانونی آنهاست.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا ساکت، گزینه نهایی برای تصدی سمت دبیری کل فدراسیون فوتبال است یا خیر، اظهار داشت: فعلا ساکت سرپرستی این پست را بر عهده دارد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال