تادیچ داور ایتالیایی را به دزدی متهم کرد!

دوشان تادیچ مهاجم آژاکس، جیانلوکا روکی داور دیدار شب گذشته دیدار این تیم برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا را به دزدیدن پیروزی از تیم هلندی متهم کرد....

دوشان تادیچ مهاجم آژاکس، جیانلوکا روکی داور دیدار شب گذشته دیدار این تیم برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا را به دزدیدن پیروزی از تیم هلندی متهم کرد.

به گزارش مدال، شب گذشته تیم آژاکس در لندن از میزبان خود با نتیجه 4 بر یک پیش بود اما « جیانلوکا روکی» داور ایتالیایی مسابقه در صحنه‌ای هند «جوئل ولتمان» را اعلام و به میزبان یک پنالتی اهدا کرد. در این دقایق، ولتمان به دلیل اعتراض بیش از حد و «دلی بلیند» به دلیل تکل شدید روی پای «تامی آبراهام» کارت زرد دوم خود را دریافت کردند و از میدان اخراج شدند. پس از این بود که ابتدا «جورجینیو» با گل کردن این پنالتی تیمش را به بازی برگرداند و سپس «ریس جیمز» در دقیقه 74 کار را به تساوی کشاند.

تادیچ، مهاجم صرب تیم آژاکس، پس از بازی با عصبانیت و خشم زیاد در خصوص داور صحبت و او را به دزدی محکوم کرد: «ما 4 بر یک پیش بودیم، همه چیز تحت کنترل ما بود اما یک شخص پیروزی را از ما ربود. نا امید هستیم. آژاکس عالی بازی کرد اما نبردیم، نگذاشتند که ببریم. آن صحنه را همه دیدیم: خطا روی بلیند بود! اگر آن خطا گرفته میشد بلیند کارت زرد دوم نمی‌گرفت، ولتمان کارت زرد دوم نمی‌گرفت و چلسی به پنالتی نمی‌رسید. من هرگز در عمرم سه جریمه در یک صحنه ندیده بودم اما همه دیدند خطا را پولیشیچ روی بلیند انجام داد. بهتر از چلسی بودیم اما یک شخص پیروزی را گرفت و دیدار را خراب کرد.»

بیشتر بخوانید:

چلسی 4 - 4 آژاکس؛ کامبک یاران لمپارد کامل نشد

تگ ها


دوشان تادیچ آژاکس آژاکس چلسی چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا داور دزدی فوتبال جهان Dušan Tadić چلسی آژاکس UEFA Champions League فوتبال