تاراج بارسلونا؛ آخرین ستاره در آستانه جدایی!

بایرن مونیخ نیز به جمع مشتریان جدی عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا اضافه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا رو به پایان بوده و هر روز شانس ماندن او در نوکمپ کمتر می شود. نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ یکی از طرفداران پر و پا قرص عثمان دمبله بوده و قصد دارد به زودی مذاکرات برای خرید این بازیکن را آغاز کند.

قرارداد این ستاره جوان با بارسا در ژوئن سال آینده به پایان می رسد و این بازیکن ۲۴ ساله و فرانسوی حتی برای انتقال رایگان نیز در دسترس خواهد بود. بایرن مونیخ حتی زمانیکه عثمان دمبله عضو دورتموند بود نیز برای خرید این بازیکن اقدام کرد، اما عدم تمایل این باشگاه به فروش این بازیکن به تیم رقیب باعث شد در نهایت عثمان دمبله در تابستان سال ۲۰۱۷ با بارسلونا به توافق برسد.

در حال حاضر هیچ پیشرفتی در مذاکرات درباره تمدید قرارداد با کینگزلی کومان وجود نداشته، قرارداد این بازیکن فرانسوی در سال ۲۰۲۳ به پایان می رسد. مدیران بایرن مونیخ عثمان دمبله را جانشین احتمالی کومان در نظر گرفته و قصد دارند به سرعت برای خرید او با مدیر برنامه این بازیکن به توافق برسند.

ژاوی، سرمربی جدید بارسلونا علاقه زیادی به عثمان دمبله داشته و حتی به او قول داده در صورت تمدید قرارداد و ماندن در نوکمپ تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان خواهد شد. اما مدیر برنامه عثمان دمبله هنوز برای تمدید با بارسلونا توافق نکرده و تقریبا دیگر بعید است شاهد ماندن این وینگر فرانسوی در لالیگا برای فصل بعد باشیم. تیم هایی از لیگ برتر مانند لیورپول و چلسی نیز از همین حالا برای خرید عثمان دمبله اقدام کرده اند.

این بازیکن بسیاری از مسابقات بارسلونا در فصول اخیر را از دست داده و اغلب مصدوم بوده است. اما به نظر می رسد عثمان دمبله شانس پیشرفت پروژه بارسلونا را بالا نداسته و تصور می کند در این تیم به موفقیت بزرگی دست نخواهد یافت. بدین ترتیب بعد از لوییس سوارز، لیونل مسی و آنتوان گریزمان، یک عنصر هجومی دیگر نیز در راه جدایی از بارسلوناست. بسیاری عثمان دمبله را آخرین ستاره طراز اول و باکیفیت این تیم می دانند و بعید است فصل بعد شاهد حضور او در نوکمپ باشیم.

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال