تارتار: اگر اشتباه کنیم غافلگیر می‌شویم

سرمربی تیم ذوب آهن می‌گوید که تیم او باید کم اشتباه باشد تا غافلگیر نشود....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با رایکا در خصوص این بازی اظهار داشت: بازیهای حذفی برای لیگ برتری‌ها شروع شده و ما فردا با تیم رایکا بازی داریم که سرمربی جوان و مستعد به نام پیروز قربانی را دارد. او در مقطعی بازیکن ما بود و آن موقع هم خیلی باهوش بود و برایش آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: فردا زمانی است که بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند به میدان بروند. ما در هفته‌های گذشته مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشیم و باید  کم اشتباه بازی کنیم تا غافلگیر نشویم.

تارتار درباره تقابل با تیمی لیگ یکی عنوان کرد: بچه های ما باید خیلی هوشیار باشند و کم اشتباه تا بتوانیم از این مرحله عبور کنیم. قبلا دیدیم که در جام حذفی تیمهای لیگ برتری مقابل تیمهای لیگ یکی و دویی غافلگیر شدند و بازی را واگذار کردند.

وی با اشاره به تصمیمش برای استفاده از بازیکنان نیمکت نشین گفت: بازیکنانی که کمتر بازی کردند و جوان تر هستند بازی خواهنند کرد. کیفیت بچه‌های ما خیلی بهم نزدیک است و می‌توانند خودشان را نشان دهند. حریف فوتبال را روی زمین بازی می‌کند و تیم تاکتیکی است و معلوم است کادرفنی روی این تیم کار کرده است.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان مهدی تارتار