تارتار: این پیروزی تقدیم به فرد پلیدی که منتظر باخت ما بود

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: سایپا هم روی ضد حملات برنامه داشت و از همین طریق به گل هم رسید....

به گزارش مدال، مهدی تارتار پس از برتری 2 بر یک نفت مقابل سایپا اظهار داشت: بازی را خوب شروع نکردیم. با توجه لغزندگی زمین کارمان روی زمین دچار مشکل می‌شد. سایپا هم روی ضد حملات برنامه داشت و از همین طریق به گل هم رسید. تیم آنها دونده بود و همه راه ها را بسته بود. سعی کردیم به محوطه جریمه آنها نزدیک شوم و بازیکنان بلند قامت گذاشته بودیم و دو گل هم زدیم.

وی ادامه داد: از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم که پیگیری تیم و بازی امروز بودند. از دادستان، نماینده مجلس و تمام مسئولان شهر تشکر می‌کنم که همه کمک می‌کنند تا تیم نتیجه بگیرد و در نهایت از بازیکنان ممنونم که به بازی برگشتند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان ادامه داد: ما جلوی استقلال، نفت آبادان، شهر خودرو و حتی پیکان در تهران به بازی برگشتیم و این نشان می‌دهد که شرایط خوبی داریم.
تارتار با اشاره به اینکه این برد را به آن فرد پلید و خودخواه تقدیم می‌کنم که منتظر باخت ما بود، تاکید کرد: خدا جای حق نشسته است و توصیه می‌کنم که این فرد در فضای مجازی علیه ما کار می‌کند، اعمال و رفتار خود را اصلاح و درست کند.
سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که آیا درخواستی از شما برای مربیگری در تیم ملی شده است، یا خیر، گفت: بارها پیش آمده، اما پیشنهاد رسمی نداشته‌ام. ما همیشه آماده ایم که به کشور خدمت کنیم. مربیان ایرانی واقعا زحمت می‌کشند، همه به روز شده‌اند و دیگر مانند سابق نیستند. حتی مقابل خارجی به پیروزی می‌رسند و امیدوارم این اعتماد شکل بگیرد.
 

اخبار مرتبط:

نفت مسجدسلیمان 2 سایپا 1؛ کامبک یاران تارتار در خانه

تگ ها


کنفرانس خبری تارتار مهدی تارتار نشست خبری تارتار نشست خبری مهدی تارتار هفته چهاردهم لیگ برتر ایران سایپا نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال