تارتار: بازیکنانم اگر جای بهتری سراغ دارند می‌توانند بروند!

مهدی تارتار سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد شرایط این تیم، وضعیت نقل و انتقالات باشگاه و تاخیر در برگزاری لیگ برتر نوزدهم صحبت کرد...

سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت:‌ به نظر من باید از آقای تاج بابت تاخیر در برگزاری تشکر کرد که پای حرفش ایستاده و می‌خواهد این مسائل درست شود چرا که فدراسیون فوتبال در این زمینه مسئولیت دارد. هرچند که باز هم اعتقاد دارم که بی‌برنامگی اصلاً خوب نیست.
به گزارش مدال، مهدی تارتار در خصوص وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت: حدود 24 روز است که تمرینات خود را در تهران آغاز کردیم و جا دارد از مسئولان باشگاه تشکر کنم که امکانات لازم را برای ما در نظر گرفتند. در این مدت ما خودمان را جمع و جور کردیم  هرچند که جزو تیم‌هایی بودیم به همراه نفت آبادان خیلی دیر کادر فنی ما تشکیل شد. البته در این مدت بازی‌های دوستانه هم انجام دادیم تا بازیکنان به خوبی محک بخورند. 
وی درباره حضور یک بازیکن آفریقایی در تمرینات این تیم و رد شدنش در تمرینات افزود:‌ من به بازیکنان داخلی و همچنین مدیر برنامه‌های بازیکنان خارجی گفتم که بازیکنان را در تمرین می‌بینم و اینطور نیست که با بازیکن قرارداد ببندیم و بعد بگوییم که فلان بازیکن را نمی‌خواهیم. حتی به بازیکنان هم گفته‌ام که اگر جای بهتری سراغ دارند می‌توانند بروند. این بازیکن افریقایی هم یک مدیر برنامه داشت که به ما گفته بود هیچ هزینه‌ای برای باشگاه ما نخواهد داشت. وقتی این بازیکن به تمرین آمد از نظر فنی او را تأیید نکردیم اما اگر بازیکنی با شرایط ما کنار بیاید و از نظر فنی مورد تأیید باشد او را جذب خواهیم کرد. ما یک مهاجم می‌خواهیم تا بتواند به ما کمک کند و اگر بازیکن خارجی وجود داشته باشد که از بازیکن داخلی بهتر باشد اقدام به جذب آن خواهیم کرد.
سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره بازی با پرسپولیس که روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بازی‌های تدارکاتی ما از بازی با تیم‌های ضعیف‌تر آغاز شد و حالا با تیم‌های لیگ برتری بازی می‌کنیم. بدون شک برگزاری این بازی‌ها به ما کمک می‌کند تا بتوانیم از نظر آمادگی جسمانی و از نظر تاکتیکی به شرایط بهتری برسیم. در حال حاضر حدود 60درصد به آمادگی رسیدیم اما برای رسیدن به آمادگی 90 درصدی حدود هفت هفته زمان نیاز داریم. 
تارتار در خصوص مشخص نبودن زمان آغاز لیگ گفت: بی‌برنامگی واقعاً بد است اما از این جهت باید خوشحال بود که مسئولان به دنبال حفظ امنیت و جان مردم هستند چرا که در مسابقات فوتبال هیجان بالا است و دیدیم که در سال‌های گذشته برخی‌ها مصدوم و حتی برخی خانواده‌ها عزادار شدند. باید از یک جایی این مسئله آغاز شود و به نظر من باید از آقای تاج بابت این موضوع تشکر و قدردانی کرد که پای حرفش ایستاده و می‌خواهد این مسائل درست شود چرا که فدراسیون فوتبال در این زمینه مسئولیت دارد. هرچند که باز هم اعتقاد دارم که بی‌برنامگی اصلاً خوب نیست.
سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه کاظم طالقانی رئیس هیأت فوتبال خوزستان اعلام کرده که اگر ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان آماده نشود بازی‌های نفت باید در اهواز برگزار شود، افزود: ما دوست داریم مقابل هواداران خودی و در شهر مسجدسلیمان بازی کنیم چرا که هواداران ما مثل کوه پشت ما هستند و مطمئناً اگر بازی‌های ما در خارج از شهر خودمان برگزار شود ضرر می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

مبلغی که تکذیب شد/ شریفی با زیر یک میلیارد برای پرسپولیس به میدان رفت

تگ ها


نفت مسجد سلیمان مهدی تارتار اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات نفت مسجد سلیمان لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال