تارتار: بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند/ سوشا مکانی شرایط خوبی دارد

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از تساوی برابر استقلال در مورد شرایط این دیدار، عملکرد شاگردانش و وضعیت سوشا مکانی دروازه‌بان جدید این تیم صحبت کرد...

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از تساوی برابر استقلال در مورد شرایط این دیدار، عملکرد شاگردانش و وضعیت سوشا مکانی دروازه‌بان جدید این تیم صحبت کرد

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان و استقلال اظهار داشت: درگذشت یکی از هواداران متعصب تیممان را (میثم بلالی) تسلیت می‌گویم. او یکی از هواداران خوب ما بود، یک تشکر هم از هواداران تیمم دارم و دست تک تک آنها را می‌فشارم. از بازیکنان نفت تشکر می‌کنم که در این 3 بازی سنگین جانانه جنگیدند و در بازی قبل هم بازی باخته را مساوی کردیم.

وی افزود: انصافا بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند و من معتقدم این بازی بسیار زیبا بود. هم ما و هم استقلال برای برد به زمین آمده بودیم. باید به استقلال هم به خاطر این بازی تبریک گفت و من امیدوارم این روند تیم ما هم ادامه داشته باشد.

وی در خصوص مکانی گفت: سوشا مکانی شرایط خوبی دارد ولی به هر حال یک روند اداری در کارهای او وجود دارد که باید حل شود.
تارتار در خصوص این بازی گفت: قائدی و غفوری نقطه قوت استقلال در راست بودند و نقطه ضعف آنها سمت چپ آنها بود. به نظرم بازی امروز یک شطرنج بود و هر دو تیم بازی زیبایی را انجام دادند.

تارتار در خصوص گلی که تیمش خورد گفت: من قبل از بازی هم به بازیکنان تیمم گفتم که نباید ریباندی صورت بگیرد چون هر دو گل را در این  بازی ریباند خوردیم. ما نباید بدبین باشیم که گلر ما این اشتباه را کرده است.

وی ادامه داد: حدود 20 بازیکن ما جدید هستند ولی ما موقعیت‌های خوبی داشتیم، سجاد جعفری، محمد ابراهیمی و .... بازیکنان با تجربه ما هستند ولی تیم ما جوان است و باید به بازیکنان زمان داد. شما دیدید که مالکیت توپ ما از استقلال بیشتر بود و بازی خوبی انجام دادیم.

سرمربی نفت ادامه داد: من در بستن تیم امسال بی رحم عمل کردم و از کسانی که در کنارم حضور ندارند عذر‌خواهی می‌کنم. من این را به بازیکنان در ابتدای فصل هم گفته بودم، بحث آبروی خود من هم وجود دارد ولی باید در بستن تیم ما بی رحم باشیم چون موفقیت ما باعث اعتبار و آبروی ما هم می‌شود.

اخبار مرتبط:

استراماچونی: زمان می‌برد تا به هارمونی لازم برسیم

خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان 1 - 1 استقلال/ ویدیو

تگ ها


نفت مسجد سلیمان استقلال آندره آ استراماچونی مهدی تارتار لیگ برتر فوتبال ایران نشست خبری فوتبال