Banner

تارتار:بازی با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت آنها بدتر است

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است دیدار با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت این دو تیم، سخت‌تر خواهد بود....

به گزارش مدال،مهدی تارتار درباره اردوی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در تهران اظهار داشت: با توجه به تعطیلی لیگ برتر و اینکه زیرساخت‌های شهر مسجدسلیمان برای تمرین مشکل دارد، تصمیم گرفتیم به تهران بیاییم و در پایتخت بازی‌های دوستانه برگزار کنیم. این دیدارها به ما کمک می‌کند تا تیم‌مان را در شرایط مسابقه نگه داریم.

یک زمین برای تمرینات و مسابقات داریم
وی با اشاره به درخواستش از مسئولان استانی در مورد زمین تمرین تیمش تصریح کرد: اگر لیگ برتر تعطیل شود، مجبوریم در اهواز یا تهران تمرین کنیم تا زمین ما (ورزشگاه بهنام محمدی) آسیب نبیند. ما یک زمین برای مسابقات لیگ برتر و تمرینات داریم که از همان استفاده می‌کنیم و چاره دیگری هم نداریم. از مسئولان خواستیم زمین تمرین خوبی برای ما مهیا کنند تا زمین بهنام محمدی صدمه نبیند.

بازی با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت آنها بدتر است
سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصاف تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: همیشه بازی با استقلال و پرسپولیس در شرایط سخت این دو تیم بدتر است، چون این دو تیم هر وقت نتایج خوبی نمی‌گیرند، بیشتر برای موفقیت تلاش می‌کنند و این کار ما را سخت‌تر می‌کند. استقلال تیمی بزرگ و قابل احترام است، اما ما در تمام دیدارها برای کسب سه امتیاز می‌جنگیم تا جایگاه مناسبی در جدول کسب کنیم و از هیچ حریفی نمی‌ترسیم. بچه‌ها شرایط خوبی دارند و بازیکن محروم یا مصدومی نداریم.

درصدی از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت می‌شود
تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه نفت مسجدسلیمان تاکنون به تعهدات خود نسبت به اعضای تیم، عمل کرده است یا خیر،گفت: باشگاه به تعهدات خود نسبت به من و برخی بازیکنان تقریباً عمل کرده است. قرار است درصدی از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم در همین ماه پرداخت شود.

 

بازیکنان از کیفیت توپ‌ها گلایه‌مند هستند و باید به آنها احترام گذاشت
وی درباره انتقادات مطرح شده از توپ‌های لیگ برتر و اطلاعیه فدراسیون مبنی بر مطابقت این توپ‌ها با استاندارد جهانی عنوان کرد: در جلسه‌ای که با ویلموتس داشتیم، به تاج و سایر مدیران گفتم توپ‌های امسال کیفیت پایین‌تری نسبت به سال‌های گذشته دارد. تاج هم تأکید کرد که توپ‌ها زودتر عوض شود. شاید نوع فوتبال ما متناسب با این توپ‌ها نیست و بازیکنان ما بلد نیستند به این توپ‌ها ضربه بزنند. همه‌ی بازیکنان از کیفیت توپ‌ها گلایه‌مند هستند و باید به آنها احترام گذاشت. مربیان و بازیکنان، ابزار فوتبال هستند و وقتی آنها معترض باشند، یعنی هیچ چیزی رعایت نشده است.

ویلموتس را فردی باشخصیت دیدم
سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره نشستی که با مارک ویلموتس پشت سر گذاشت، اظهار داشت: ویلموتس را فردی باشخصیت دیدم و او از همه نظر قابل احترام است. مربیان در این نشست، نظرات خود را بیان کردند و سرمربی تیم ملی حرف‌های همه را شنید. تعامل خوبی میان مربیان و ویلموتس برقرار شد و قرار است همه به هم کمک کنیم.

بیشتربخوانید:

مکانی به نفت مسجدسلیمان پیوست

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال