تارتار: بازی با سایپا بازی 6 امتیازی است

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی مقابل سایپا گفت: بازی با سایپا بازی 6 امتیازی است و دو تیم در جدول ک ......

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی مقابل سایپا گفت:
بازی با سایپا بازی 6 امتیازی است و دو تیم در جدول کنار هم هستند. ارزش امتیازات این بازی زیاد است. بازیکنان به اهمیت این مسابقه آگاه هستند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی عنوان کرد:
تیم ما 6 هفته است که نتوانسته به پیروزی برسد، اما امیدوارم فردا مانند گذشته، مردم شهرستان جم و استان بوشهر را شاد کنیم. می‌خواهیم هواداران به ما بیشتر کمک کنند، در روزهای سخت، حامی ما باشند و ورزشگاه را پُر کنند، مانند هفته‌های ابتدایی لیگ که به نتایج خوب ما بسیار کمک کردند. میثم تیموری به علت مصدومیت و سیف‌اللهی به دلیل محرومیت در ترکیب تیم قرار ندارند، اما سایر بازیکنان را در اختیار داریم.
سرمربی پارس جنوبی در خصوص دیدار مقابل استقلال گفت:
یک موقع شما مقابل حریف یک بر صفر جلو هستی یا به مساوی رسیدی و یک بازیکن را از دست می‌دهی. مانند بازی رفت مقابل استقلال یک بر صفر از حریف جلو بودیم و یک بازیکن را از دست دادیم، اما به گل دوم رسیدیم. اما یک موقع تیم شما یک بر صفر از استقلال در ورزشگاه آزادی عقب می‌افتد و می‌خواهی حمله کنی، چون بازی 6 امتیازی است. در این هنگام اسیر ضدحملات می‌شوی. بلایی که ما در بازی رفت سر استقلال آوردیم،‌ استقلال هفته گذشته سر ما آورد که یک بازیکن بیشتر از ما داشت و به گل‌های بیشتر هم رسید. ما هم موقعیت‌هایی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما فیلم آن مسابقه را به بازیکنان نشان ندادیم، چون فنی نباختیم و اتفاقات فوتبالی باعث شکست ما نشد. به هر حال باید این دیدار را فراموش کردیم و همانطور که باید پیروزی‌ها را فراموش کنیم، شکست‌ها را هم باید از یاد ببریم.
تارتار گفت:
ما بهترین طرفداران کشور را داریم و من در هیچ شهری اینقدر راحت کار نکرده‌ام. ارتباط عاطفی بین من و طرفداران ایجاد شده و به برخی از هواداران ناراضی ما که انتظارات‌شان به خاطر نتایج خوب ما افزایش یافت، حق می‌دهم. هیچ مربی با خودش لج نمی‌کند. آن بازی یک ویترین بود و من و بازیکنان می‌خواستیم خودمان را به فوتبال کشور نشان دهیم. این اولین بازی ما در ورزشگاه آزادی بود و ترکیب تیم را بر اساس ایده‌های کادر فنی انتخاب کردیم. تلاش کردیم از بازیکنان باتجربه‌ای در این بازی استفاده کنیم. هر چند آنها خوب عمل نکردند و چند بازیکن ما،‌ پاسخ اعتماد ما را ندادند.
وی اظهار داشت:
داور در بازی با استقلال تأثیرگذار بود، اما این دیدار برای ما تمام شده است و امیدوارم در بازی فردا به برتری دست یابیم. در هیچ بازی از پیش برنده نیستیم و هدف ما این است که دل هواداران خود را شاد کنیم. تنها هدف ما همین است و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال