تارتار: بازی ما مقابل شهر خودرو بی‌روح بود

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به این نکته اذعان کرد که بازی تیمش مقابل شهر خودرو بی روح بوده است....

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به این نکته اذعان کرد که بازی تیمش مقابل شهر خودرو بی روح بوده است.

به گزارش مدال، مهدی تارتار پس از تساوی یک - یک نفت مسجدسلیمان مقابل شهر خودرو در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: یک بازی بی روح را شاهد بودیم. دو تیم موقعیت آنچنانی نداشتند و مالکیت توپ شهر خودرو بیشتر بود. آنها تیم خوبی دارند و هیچ تیمی مانند شهر خودرو به ما فشار نیاورد و به گل‌محمدی تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد:‌ امروز ما بدون تماشاگر بودیم و از طرفی هم تیم ما خسته بود. ما از اصفهان به صورت زمینی به مسجدسلیمان آمدیم و این مسئله بازیکنان ما را خسته کرد. امروز خسته بودیم و باید از این تساوی خوشحال باشیم. هرچند که آنها بهتر از ما بازی کردند و موقعیت خاصی نداشتند و هر دو گل بازی روی اتفاق به ثمر رسید. آنها پاس‌کاری زیادی می‌کردند که این مسئله روی ما فشار زیادی آورد چون بازیکنان باید دنبال توپ می‌دویدند. 

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره روند امتیازگیری تیمش هم اظهار داشت: ما با تیم‌هایی بازی کردیم که خود من فکر نمی‌کردم بتوانیم پنج امتیاز از آنها بگیریم. راحت‌‌ترین بازی ما با نفت در آبادان بود که امروز گل‌گهر را در سیرجان شکست داد. ما سال گذشته پنج بازی به این تیم‌ها را باخته بودیم. این مسئله نشان می‌دهد که ما پیشرفت کردیم اما شهرخودرو ما را مجبور به عقب‌نشینی کرد.

تارتار در پاسخ به این سؤال که اگر بازی‌های خانگی را ببرید می‌توان امیدوار بود که در لیگ برتر ماندگار شوید، افزود:‌ اگر این اتفاق بیافتد که در کورس تیم‌های نیمه بالای جدول می‌رویم. هدف ما این است که نگرانی سقوط نداشته باشیم و به همین خاطر به دنبال جمع کردن امتیازات هستیم. تا الان هم با مدعیان بازی داشتیم و از طرفی باید توقعات از ما به جا باشد. هزینه تیم ما برای سقوط نکردن است و تا الان هم بچه‌ها زحمت کشیدند اما امروز از آنها راضی نبودم. هدف ما این است که امتیازات را در نیم‌فصل اول را جمع کنیم تا نگرانی سقوط نداشته باشیم.

اخبار مرتبط:

گل‌محمدی: تاکتیکی برای رهایی از مشکلات نداریم!

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان ایران فوتبال