تارتار: باید از خستگی استقلال نهایت استفاده را ببریم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: با توجه به اینکه استقلال در هفت روز، دو بازی انجام داده، ما باید از خستگی این تیم استفاده کنیم...

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار برابر تیم فوتبال استقلال در سالن کنفرانس سازمان لیگ اظهار داشت: بازی سنگینی برای استقلال خواهیم داشت. این تیم شرایط خوبی دارد، آنها توانستند الکویت و الریان را شکست داده و خود را آماده دیدار برابر ما کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه استقلال در هفت روز، دو بازی انجام داده و قرار است فردا هم با ما بازی کند، ما باید از خستگی این تیم استفاده کنیم چرا که در یک زمین خوب و باکیفیت بازی می‌کنیم. باید بتوانیم با برنامه‌ریزی دقیق به آنچه به دنبال آن هستیم، دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا درست است که تیم‌های نفتی ۱۰ میلیارد دریافت کرده‌اند؟ گفت: این موضوع صحت دارد و تا امروز ۵۰ درصد از مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است. من از تمامی مسئولان تشکر می‌کنم. ضمن اینکه قرار است مابقی این مطالبات هم پرداخت شود و در مجموع بازیکنان و کادر فنی نفت، دغدغه مالی ندارند.

تارتار در خصوص شرایط تیم نفت در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: همیشه گفته‌ام که تیم ما خیلی متمول نیست و از نظر شرایط جغرافیایی هم بازیکنان زیادی به جمع ما اضافه می‌شوند. البته ما چند بازیکن خوب را به خدمت گرفته ولی چند بازیکن را هم از دست داده‌ایم اما شروع خوبی در نیم فصل دوم داشتیم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

وی درباره جدایی سوشا مکانی و محمد طیبی گفت: بازی گذشته نشان داد که نبود این دو بازیکن تأثیر زیادی بر روند تیم نخواهد گذاشت، ما بازیکنان خوبی داریم و تلاش می‌کنیم فردا برابر استقلال موفق باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه دربی پنجشنبه آینده برگزار خواهد شد، آیا بازی شما برابر استقلال به نفع یا به ضرر است؟ گفت: فکر می‌کنم به ضررمان تمام شود زیرا بازیکنان استقلال می‌خواهند بهترین کیفیت را ارائه کنند تا در ترکیب استقللال در دربی قرار گیرند بنابراین این موضوع کار ما را سخت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن استقلال دربی را از دست دادند

مجیدی: به خاطر دربی به بعضی از بازیکنان استراحت می دهم

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نشست خبری تارتار مهدی تار تار استقلال نفت مسجد سلیمان استقلال-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال