تارتار: با تصمیم باشگاه فردا بازی نمی‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: باشگاه تصمیم گرفته به خاطر اجحافی که در حق هواداران شده فردا بازی نکنیم....

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: باشگاه تصمیم گرفته به خاطر اجحافی که در حق هواداران شده فردا بازی نکنیم.

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با شهرخودرو مشهد اظهار داشت: قرار نبود به نشست بیایم اما طبق تصمیم باشگاه آمدم. باشگاه تصمیم گرفته بود به خاطر اجحافی که در حق هواداران شده فردا بازی نکنیم. ناعدالتی‌هایی که درباره باشگاه ما صورت گرفته است. کاش حسن زاده به شهر ما سفر می کرد و مردم را می‌دید که با چه سختی زندگی می کنند و آخر هفته به عشق تیم شهرشان به ورزشگاه می آیند. تنها دلخوشی مردم شهر را گرفتند و امیدوارم تجدید نظر شود و اگر تکرار شد محرومیت ما اعمال شود. مردم دوست دارند در ورزشگاه باشند و تیم را حمایت کنند. مشکلات مالی باشگاه نیز حل نشده است و شهریور هم به پایان رسید. باشگاه نتوانست به تعهداتش عمل کند.

وی ادامه داد: مشکلات ما خیلی زیاد است. نماینده شهر خیلی تلاش می کند اما با یک نفر نمی توان مشکل را حل کرد. سه ماه است که کار می کنیم اما بازیکنان یک ریال دریافتی نداشته اند. در کنار تیم مان یک پزشک نداریم و فاجعه است. بدون پزشک به مسافرت می‌رویم.

نماینده باشگاه نفت مسجدسلیمان در ابتدای این نشست در مورد جذب اسپانسر گفت: قرار بود اسپانسر مبالغی به حساب بازیکنان و باشگاه واریز شود که امیدوارم به وعده خود عمل کنند.

تارتار درمورد شرایط تیم گفت: تاکنون چنین چیزهایی ندیدیم. مشکلات تیم ما خیلی زیاد است. اگر تیم نفت مسجدسلیمان  سقوط کند دیگر این شور و حال در شهر نخواهد بود.

وی در مورد بازی گفت: باشگاه تصمیم گرفته  مقابل شهر خودرو بازی نکنیم بنابراین دیگر حرفی نمی توانم در مورد مسابقه بزنم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصدومیت عسگری گفت: او مهره ارزشمندی است.

اخبار مرتبط:

قلعه نویی: دربی نه؛ دلم برای مادرم تنگ شده/ مثل این آقا، با «رانت» نیامدم

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان ایران فوتبال