تارتار: به سلامت داوران شک ندارم

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان حضور یافت....

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهار داشت: در ادامه بازی‌های سختی که در دور برگشت طی می‌کنیم فردا با تیم خوب سپاهان بازی داریم. فردا کار خیلی سختی داریم, چون سپاهان در نیم‌فصل به خوبی تجهیز شده است و بازیکنان باکیفیت و جنگنده‌ای دارد. همچنین این تیم کادر فنی خوب و باشگاهی ساختارمند دارد. این تیم از هر لحاظ برای قهرمانی بسته شده و در سه جام هم مدعی قهرمانی است، ولی ما هم بازیکنان شجاع و باغیرتی داریم و امیدواریم با ارائه یک بازی خوب مقابل سپاهان پیروز شویم.

وی با اشاره به همزمانی این دیدار با دربی تهران, تصریح کرد: فردا یک آزمون بسیار مهم برای هواداران‌مان است. با توجه به همزمان بودن بازی ما با دربی, هوادارانی که همیشه به ما می‌گفتند تیم اول‌شان نفت است فردا در یک آزمون سخت قرار خواهند گرفت. البته من مطمئنم که فردا آنها سربلند می‌شوند و ما را در بازی سخت مقابل سپاهان تنها نمی‌گذارند. 

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره انتخاب محمدحسین ترابیان به‌عنوان داور برای دیدار فردای تیمش, گفت: به سلامت داور‌های‌مان شک ندارم، ولی داوری که برای این بازی در نظر گرفته شده مقداری کم‌تجربه است. با این حال امیدوارم قضاوت خوبی داشته باشد و راه خودش را برای موفقیت در آینده هموار کند. مطمئنم که داوری ما پاک است، ولی سپاهان تیم بزرگی است و ماهم امسال تیم خوبی بودیم و امیدوارم داوری فردا هم قضاوت خوبی داشته و تأثیری در بازی نداشته باشد.

تارتار درباره غایبان تیمش هم بیان کرد: محروم ما مجید عیدی است و عباس عسگری هم کماکان مصوم است و برای فردا نمی‌تواند بازی کند، اما سایر بچه‌ها شرایط خوبی دارند.

بیشتر بخوانید:
برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور میناوند
آخرین تمرین استقلال پیش از دربی با حضور مهمانان ویژه

تگ ها


نشست خبری نشست خبری مهدی تارتار فوتبال ایران مهدی تارتار نفت مسجدسلیمان سپاهان سپاهان نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال