تارتار: به کار کردن در شرایط سخت عادت دارم

سرمربی جدید پیکان می گوید با حمایت مدیران باشگاه به اهدافش در این تیم خواهد رسید....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار سرمربی جدید پیکان در مراسم معارفه خودش که امروز در این باشگاه برگزار شد، صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:


**از مجموعه ایرانخودرو بابت اعتمادشان ممنونم
ابتدا باید تشکر کنم از مدیرعامل مجموعه بزرگ ایران خودرو و معاون ایشان، از اعضای هیئت مدیره باشگاه و اعضای کمیته فنی که در این شرایط سخت به من و همکارانم اعتماد کردند و در فاصله چند روز مانده به آغاز لیگ برتر این کار سخت را به ما پیشنهاد دارند. مطمئن هستم با تلاش بازیکنان می‌توانیم از این مسئولیت سخت عبور کنیم و پایان خوشی داشته باشیم.


**از کادرفنی قبلی تشکر می کنم
باید از کادر فنی قبلی آقای ویسی و همکاران‌شان تشکر کنیم که زحمات زیادی برای این تیم کشیده‌اند.


**خداراشکر که بازی با نفت آبادان عقب افتاد
من و همکارانم در چند روز گذشته کاملا وضعیت تیم و شرایط بازیکنان را بررسی کردیم. تیم بدی نداریم و جوانان آینده‌داری در کنار با تجربه‌های باکیفیت در تیم حضور دارند. ما با کمک آنها احتیاج داریم البته باید خداراشکر کنیم که بازی‌مان عقب افتاد. فکر می‌کنم شرایطی پیش آمده که مشکل از سمت تیم نفت آبادان بوده است. ما از این تعویق استقبال می‌کنیم و سعی داریم تفکرات‌مان را در تیم پیاده کنیم.


**به کار کردن در شرایط سخت عادت دارم
ما به شرایط سخت عادت داریم ولی خداراشکر این مجموعه ساختار بسیار قوی در اختیار دارد. مدیریتی در این تیم حاکم است که از جنس فوتبال هستند و ما را درک می‌کند. مشکلی وجود ندارد باید زحمت بکشیم تا در پایان نتیجه کار‌مان را ببینیم.


**باید برخی بازیکنان را جذب کنیم
ما در سال‌های گذشته برای نتایجی که به دست آوردیم خیلی هزینه نکردیم. سعی کردیم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم، هرچند در اینجا مقداری دیر شده و باید تا زمانی که نقل و انتقالات باز هست نفراتی را جذب کنیم. هنوز خلا‌ءهایی وجود دارد که باید پر شوند و انشالله تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.


**برای جدا شده ها آرزوی موفقیت می کنم
آرزوی موفقیت داریم برای بازیکنانی که از پیکان جدا شده‌اند. پیکان تیم بزرگی است و امکانات خوبی دارد انشاله بتوانیم به هدف‌مان برسیم.


**گفته بودم از بی امکاناتی خسته ام
من گفته بودم از بی امکاناتی و آوارگی خسته شده‌ بودم. خداراشکر پیکان شرایط خوبی دارد و برای مدعی شدن هم نیاز به زمان داریم و باید پله به پله رو به بالا حرکت کنیم.


**شرایط برای مدعی شدن پیکان فراهم است
فکر می‌کنم شرایط برای مدعی شدن پیکان هم امسال و هم در سال‌های آینده فراهم باشد. با کمک دوستان در کمیته فنی و هیئت مدیره انشاءالله بتوانیم به اهداف‌مان برسیم.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان مهدی تارتار پیکان تهران