تارتار: تا دلتان بخواهد مصدوم ومحروم داریم

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبیجم در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهارداشت: بازی با پرافتخارترین تیم لیگ برتر انگیزههای خودش را دارد و سختیهای خاصی هم دارد ......

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهارداشت: بازی با پرافتخارترین تیم لیگ برتر انگیزه‌های خودش را دارد و سختی‌های خاصی هم دارد. بازیکنان ما چنین بازی‌هایی را بیشتر دوست دارند و بازی مقابل تیم‌های مطرح به آنها انگیزه می‌دهد. آماده ایم برای بازی فردا تنها مشکل ما مصدومیت و محرومیت چند بازیکن است که جایگزین‌هایمان در طول فصل خوب کار کرده‌اند. بازی  فردا می‌تواند جذاب باشد.

تارتار در مورد داوری مسابقات گذشته تیم پارس جنوبی گفت: داور در دو هفته قبل خوب کار نکرد و در حق تیم ما اجحاف شد. در صحنه گل در بازی با پیکان داور هم مقصر بود در بازی با گسترش فولاد هم یک کارشناس می‌گوید پنالتی بود یک کارشناس دیگر می‌گوید پنالتی نبود. عجیب است که نظرات متفاوت می‌دهند. از داوران می‌خواهیم حق را اجرا کنند و نمی‌خواهیم که حق سپاهان را به ما بدهند. از کمیته داوران درخواست کردیم که ویدئو چک را به فوتبال ایران بیاورند.
سرمربی تیم پارس جنوبی در مورد مصدومان و محرومان تیمش و جذب بازیکنان جدید گفت: مصدوم ومحروم تا دلتان بخواهد داریم. سینک محروم است. فرشاد محمدی مهر و اومانیا هم نیستند. یکی دو بازیکن گرفته‌ایم و دو سه بازیکن دیگر هم به ما اضافه خواهند شد.آخرین پنالتی ما گل شد و پورامینی پنالتی اش را گل کرد و هر نفری که پنالتی می‌زند. پنالتی هم ممکن است خراب شود.
سرمربی پارس جنوبی در واکنش به یک سوال گفت:  به شما بیایید روی نیمکت ما که اینقدر دقیق و فنی حرف می زنید. به ما کمک کنید. این همه ضعف داریم چطور ته جدول نیستیم و در رده سوم جدول هستیم و سومین خط حمله برتر لیگ را داریم. دست ما در تعویض ها در این هفته ها بسته بوده است. فواصلی که بین خطوط را که شما گفتید ندیده‌ایم! با این همه ضعفی که شما گفتید ما باید شانزدهم جدول باشیم. چطور ما در رده سوم جدول قرار داریم.
وی افزود: با چه استدلالی می‌گویید پارس جنوبی در اولین سال حضورش در لیگ برتر سهمیه آسیایی بگیرد؟ آیا هزینه زیادی کرده‌ایم؟ بازیکن میلیاردی گرفته‌ایم؟ باید از بازیکنان پارس جنوبی تشکر کنم که این همه خوب کار کردند که رقیب پرسپولیس شدیم. ۱۷ هفته بدون تر س بازی کردیم. خودتان را اگر جای تیم های ته جدول بگذارید که استرس سقوط داشته باشید اون موقع قدر این موقعیت را می دانید. با ضعف‌هایی که شما گفتید ما هیچی نداشتیم. نظر شما محترم است ولی باید منطقی هم پشتش باشد. رقیب ما تیم سپیدرود است. هدف ما هم حفظ تیم در لیگ برتر است.
وی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: بازیکنان را زوری نمی‌توانیم بیاوریم. شب و روزمان را گذاشته‌ایم که هواداران شاد از ورزشگاه به خانه بروند یک روز برد است یک روز باخت. تلاش مان را می‌کنیم. از هواداران می‌خواهم فردا به ورزشگاه بیایند و ورزشگاه را پر کنند تا یک بازی قابل قبولی را ارایه کنیم حریف تیم قدرتمندی است.

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال