تارتار: داوران ما را یک تیم خنثی می بینند

نفت مسجد سلیمان بعد از تعطیلات ناشی از شیوع کرونا تنها یک برد به دست آورده در حالی که در دوبازی آخرش نیز شکست خورده است....

به گزارش" ورزش سه" نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و نهم در یک بازی سخت باید به مصاف تیم سایپا برود که برای فرار از سقوط به سه امتیاز این بازی نیاز دارد. نفت مسجدسلیمان در دو هفته متوالی گذشته برابر فولاد و گل گهر شکست خورد و هرچند این نتایج در سرنوشت این تیم تاثیری نداشت اما تارتار و شاگردانش قصد دارد برای دفاع از اعتباری که در این فصل کسب کرده اند در این بازی به میدان بروند. سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره بازی با سایپا گفت:" بازی سختی است چون سایپا خطر سقوط را احساس می کند ،انگیزه زیادی دارد. این تیم در هفته های گذشته نتایج خوبی به دست آورده  و ما کار سختی داریم ."


او افزود:" با این حال و  با توجه به نتایج هفته های گذشته مصمم هستیم این بازی را با پیروزی پشت سربگذاریم. از مسئولین هم می خواهیم به قولی که دادند عمل کنند. روز بیست و هشتم همین ماه قرار بوده بیست درصد بازیکنان را پرداخت کنند امیدوارم به قول خودشان عمل کنند وتیم را در شرایط بحرانی قرار ندهند. ما مسابقات حذفی و لیگ را پیش رو داریم انشالله مشکلات حل شود و ما نتایج خوب گذشته را ادامه دهیم.


تارتار با انتقاد نسبت به قضاوت های هفته اخیر گفت:"در رابطه با مساله داوری هم باید بگویم در دو هفته گذشته با توجه به اینکه تیمی هستیم نه سقوط می کنیم و نه سهمیه می گیریم داورها به چشن تیم خنثی به ما نگاه می کنند.در  بازی با فولاد یک پنالتی را برای ما نگرفتند و گل سوم گل گهر هم در شرایط آفساید به ثمر رسید. داوران اشتباهات تاثیرگذاری داشتند و امیدوارم در بازی های بعدی این اتفاقات نیفتد و داوران دقت بیشتری داشته باشند."

تگ ها


نفت مسجد سلیمان مهدی تارتار