تارتار: در جام حذفی امکان اشتباه وجود ندارد

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در جام حذفی باید هوشمندانه عمل کنیم و این رقابت‌ها جای اشتباه نیست....

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال، اظهار داشت: تفاوت مسابقات حذفی با لیگ این است که در رقابت‌های جام حذفی جای اشتباه در جریان 90 دقیقه یا 120 دقیقه نداریم و تیمی که اشتباه کند، از دور مسابقات حذف می‌شود. تیم شاهین انصافاً از روزی که سرمربی جدیدش آمده و همچنین حضور مهدی کریمیان تیم خوبی شده است و ضدفوتبال بازی نمی‌کند.

وی افزود: شاهین تیم قابل احترامی است، اما سعی می‌کنیم از این مرحله نیز عبور کرده و به مراحل بالاتر جام حذفی صعود کنیم. برخی از بازیکنان ما مصدومیت جزئی دارند، اما امیدواریم به دیدار فردا برسند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره بحث جدایی برخی از بازیکنان طبق بندهایی که در قراردادشان وجود دارد، گفت: باید خود بازیکنان پاسخ شما را بدهند. من در جریان قراردادها و بندهای آنها نیستم.

بیشتر بخوانید:
کالدرون غایب نشست خبری

تگ ها


تارتار نفت مسجد سلیمان نشست خبری تارتار مهدی تارتار نشست خبری مهدی تارتار کنفرانس خبری تارتار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی یک چهارم نهایی جام حذفی نفت مسجد سلیمان شاهین بوشهر نفت مسجد سلیمان شاهین نفت مسجد سلیمان-شاهین جام حذفی فوتبال